Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "barátom" azt álmodta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "barátom" azt álmodta, hogy elcsórta a haverja csaját. Azt hiszi, ez lehetetlen. Közben pedig pont ezt csinálja. :S Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Régebben kavartam egy sráccal - nem jártunk, nem volt csók, meg semmi, de majdnem összejöttünk. Ennek már fél éve vége. Kb 2 hónapja képbe jött egy új srác, aki a régebbi srác egyik jó haverja. Ezzel az új sráccal most nagyon alakulgatnak a dolgok... bár még nem járunk, de olyan a kapcsolatunk, mintha járnánk. Azt még tudni kell, hogy az új srác azt sem tudja, hogy én és a haverja ismerjük egymást. Egyik nap mesélte, hogy azt álmodta, hogy az egyik haverjától "elcsórta" a csaját. Mondta, hogy a valóságban ilyet sosem tenne.

Bár nem tud róla, de ezt csinálta.:S El kellene mondanom neki, hogy a haverjával majdnem összejöttem? De ha elmondom, akkor lehethogy nem akar majd járni velem.:'(

16/L


2009. aug. 2. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
ne mondd el fölösleges hántorgatni a múltat!hidd el!
2009. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
legyetek boldogok inkább ha azok vagytok!
2009. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én sem szívesen mondanám el, de mi lesz, ha a haverja elmondja neki?:S
2009. aug. 2. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
ha tudja hogy együtt vagytok és boldogok vagytok mindezt miért lökné fel,de ha tényleg ilyen nyugtalan vagy akkor mondd el de jót ne várj!
2009. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a másik fiúval nem volt se csók se semmi csak flörtölgetés, akkor felesleges elmondanod, mert végülis nem is csináltál semmit a haverjával.
2009. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oks, köszi a válaszokat!

Azért lehet, hogy elmondaná neki a haverja, mert jól összevesztünk a régi sráccal.:S

Nem mondanám, hogy csak flörtölgetés volt... rá is kérdezett a srác (régi), hogy járunk-e, de én nem mondtam igent. Gondolkodási időt kértem, de aztán valahogy el lett felejtve a dolog, és utána vesztünk össze. Jól le is oltott. Azóta úgy csinálunk, mintha nem ismernénk egymást.

2009. aug. 3. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!