Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék tippeket, jó kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiss Nikoletta kérdése:

Szeretnék tippeket, jó kis ötletek kérni leánykérésre, amelyek eredetiek, különlegesek, de még sem méregdrágák!?

Figyelt kérdés

Minden találó,igényes és romantikus ötletet szívesen fogadok!(februárra tervezi a bátyám a barátnője eljegyzését)

Előre is köszönöm!



2012. szept. 26. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell túlságosan flancolni, tehát elég, ha 5 szálas vörös rózsa csokorba beékelni a jeggyûrût.


Az én történetem igen különleges:

Mi folyamatosan pénzhiánnyal küszködtünk, de muszály volt kicserélni a csapot, úgyhogy miután felszerelésre került (mert a párom annyira akarta, hogy úgy döntöttünk, hogy ezzel a csappal jegyeztük el egymást.

Majd ha jobban állunk, akkor ugymond "meggyûrûzzûk" egymást....

2012. szept. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Kinder tojásban kaptam a gyűrűt:)Kedves,nem utolsó sorban olcsó ötlet,és a csaj tuti nem fog nemet mondani:))
2012. szept. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttad tegnap a Gyanú árnyékában-t?

A 28 éves pasas böriben volt gyilkosságért, a 18 éves kisp.icsa barátnője meg ment hozzá beszélőre, és üvegen keresztül dumáltak, a pasi meg elkezdte mondani, hogy mit szólna hozzá, ha elvinné tengerpartra, és a homokban megkérdezné tőle, hogy hozzámenne-e feleségül.

Erre átcsúsztatott az üveg alatt egy gyűrűt, meg egy papírt, majd mondta, hogy ezt a számot hívd fel, menj el hozzá, majd ő odaadja az igazi gyűrűt.

A csaj teljesen odáig volt meg vissza, hogy ilyen romantikus lánykérésről életében nem álmodott volna és el sem tudott volna szebbet képzelni.


Kinek mi, hátha a csajnak is bejönne. :D

2012. szept. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=vyuKtBsgyeY&list=FLsTRLk_sPgs..


rengeteg 5letet találsz a youtube-on , ami egy fillérbe sem kerül , csak a jegygyűrű árába ! Max egy két barátot , barátnőt bevonsz... te ismered a lányt, gondolom a bátyád még jobban :) számomra ezerszer fontosabb volt a lánykérés és én ezt el is mondtam a páromnak, hogy ha tényleg oda jutunk én szeretném ha az olyan lenne, hogy mindig összeszorul a gyomrom ha rá gondolok ... és olyan is lett :)


Ha az első 5letet nem is, de ezt simán meg lehet oldani itt is, ( villamos, busz, stb....:


http://www.youtube.com/watch?v=sFFuoRuJf8M&list=FLsTRLk_sPgs..



hirtelen még ezt találtam :


http://www.youtube.com/watch?v=8QJAjGTytto&list=FLsTRLk_sPgs..


de nálam az első mindent visz :D

2012. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,várok további ötleteket is.Az én fiú ismerősöm így kérte meg a barátnője kezét:

Minden évben a Mc Donald'sban ünnepelték az évfordulót,így nem volt feltűnő,hogy azon az évfordulón is oda mentek.A pénztárnál viszont nagy meglepetés érte őket: ők lettek az X-edik vendégek,és egy kis meglepetést kaptak.Természetesen így az alkalmazottnak alkalma volt fotózni is,hiszen volt rá ürügy.Ahogy a csaj bontotta kifelé pedig a kartondobozban egy dobozka volt..szerintem nagyon eredeti,egyedi és látszik,hogy foglalkozott vele,és semmibe sem került.Csak hát ez kilőve....

2012. szept. 26. 10:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyetek már kreatívak és merjetek már valami nagyot !:D
2012. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó kommentelő?Mire gondolsz? :)
2012. szept. 26. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!