Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól mondhatja magára egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól mondhatja magára egy nő hogy nő?

Figyelt kérdés
A minap megismerkedtem egy sráccal majd valahogy szóba jött és én mondtam hogy nem lánynak hanem már nőnek tartom magam erre pedig ő jól kinevetett.21-éves vagyok nem gyerekes gondolkozással,háztartást vezetek és én eddig maradéktalanul azt éreztem hogy felnőtt érett nő vagyok,de most ez enyhén szíven ütött.

2012. szept. 26. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Az alapján amit leírtál, már nő vagy, de a srác még gyerek.
2012. szept. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő volt gyerekes / nincs tisztában a fogalmakkal / be volt szívva és viccesnek találta, amit mondtál.
2012. szept. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Onnan tudod, hogy nő vagy, hogy tudod, egy férfi mitől lesz férfi.
2012. szept. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én akkor mondom valakire, hogy nő, ha eléri gondolkozásban ezt a szintet. A lány csak azt hiszi, hogy nő, a nő, már tudja magáról, hogy az. :) Szerintem is már nőként lehet rád tekinteni, a barátodat meg zavard el, ha nem képes felfogni egy ilyen dolgot. :)
2012. szept. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kérdés nagyon egyén és személyiség függő.A leírtak alapján Te nő vagy.

Én is sokat szoktam ezen rágódni,hogy vajon én mi vagyok.

26 éves vagyok,vezetői pozícióban dolgozok.A munkahelyemen mindenki magáz,kivéve a közvetlen kollégákat,akik egyben a barátaim is.

Egyedül élek,mindenem meg van.Rám a múltkor azt mondták,"emancipunci" vagyok...Nem törődök vele...

Én nőnek érzem magam.Viszont,amikor az édesanyámhoz megyek vidékre,ott "lány" vagyok.

Ismerek olyan 23 éves lányt,akire nem mondanám,hogy nő.Nagyon érettlen a korához képest...

2012. szept. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, te igazi nő vagy, és még félnek is tőled. :) Az én legfőbb főnököm is nő, rá is hasonlókat mondanak, de nála jobb vezetőt el sem tudnék képzelni. :)
2012. szept. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ, ki minek érzi magát.

Én 27 évesen sem nagyon szeretem nőnek nevezni magam, az olyan "komolyan" hangzik... :D

2012. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ettől vagy nő,hogy gondoskodsz magadról és éretten gondolkodsz?

Ez rám is igaz,még sem vagyok nő,sokkal inkább férfi..23/F

2012. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akár 4 éves korától kezdve
2012. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!