Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú, aki nekem tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú, aki nekem tetszik. Elolvasod, vélemény, h mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ekezetek nelkul irok,ha valaki akarja erteni,az fogja is ettol fuggetlenul.

Egy gimnaziumba jarok. (3.)Az en osztalyom nem egy osszetarto....fiuk lanyok kulon kulon. Jo ,de meg igy is valamilyen szinten a fiuk tobbsegevel szoba keveredek (megha csak egy ket szo is valahanyukkal) Viszont van egy srac,akivel nem tudom hogyan,de nem beszeltunk ...meg koszonni sem adodik alkalom, meg ugy egyszeruen nem akarok a kozeleben lenni...Ez a srac tortenetesen tetszik nekem,teljesen olyan,aki nekem az idealt jelenti . Mar megfigyeltem,hogy van ,h a haverjai kozeleben vagyok (o tavolabb van) es nez,de mikor odanezek..akkor nem tudom,h meddig teszi,mert ha csak egy masodpercig is odanezek,sokat mondok. Az igazsag az,h szinte ugy allok hozza,h o van,de nem nekem...h soha meg csak szoba se all velem. Egyebkent nem irtam meg rola,de egyaltalan nem bunko,vannak baratai ,akikkel jol kijon. Tanul is ,nem hanyag..De valahogy latom benne a rossz fiut,talan ez az ami vonzz benne. Mostanaban nagyon fura,mert csak leul,lehajtja a fejet a padra es emlekszem tavaly is volt ilyen idoszaka...

Egyszer egy dolgot neki kellett leadnom,mert o szedte,odavittem,es akkor egymas szemebe neztunk...olyan hosszunak tunt,de en nagyon boldog voltam akkor.egesz napom felviditotta. Pl mikor belepek a terembe automatikusan neznek ra,de nem tehetem,mert...nem.


Tudom,erre nincs valasz. Inkabb csak velemenyeket irjatok akkor,ha van kedvetek.


16l


2012. szept. 26. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem kell erőltetned a dolgot. Próbálj meg kedves lenni vele és ha neki is bejössz, akkor felfigyel Rád még jobban. Esetleg beszélgess vele semleges dolgokról. Kérdezd meg mondjuk a házival kapcsolatban, főleg ahogy írtad, még tanul is. Akkor gondolom okos, szóval tudsz segítséget kérni tőle valamilyen tantárgyból, ami neked nem megy annyira, vagy meg tudod kérni, hogy kicsit segítsen egy-egy témakör megértésében. Szerintem ez egy jó kezdet lehet, hogy elinduljon a beszélgetés, a közös "program". És akkor majd alakul a helyzet, és később esetleg több dologról tudtok már beszélgetni, nem csak a tanulással kapcsolatban.

Legalábbis én így próbálnék indítani a Te helyedben. :)

Remélem összejön! Szurkolok Neked!!! ;)

16/L

2012. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hole Hunter ***** válasza:

A kommunikáció nem rossz dolog. Próbáld csak ki! Egész nagyra képes nyitni előtted a világot... Lehetőleg olyasmiket kérdezz tőle, amikre nem lehet egyszerű igennel, vagy nemmel felelni. Pl. mi a véleményed erről, v arról...stb. Egy osztály és még csak nem is köszöntök?...ez nekem magas...bár más korosztály ez tény :)

Azért sok sikert! :)

2012. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először is, ne tartsd őt többre, mint magadat. Ne mondd, hogy nem való neked vagy ilyesmi. Légy bátor, menj oda hozzá. Lépj túl ezen a "nem beszélünk és kész" dolgon. Osztálytársak vagytok, csak találsz valami ürügyet. Hidd el nem harapja le a fejedet. Sőt, az emberek örülnek, ha valaki megszólítja őket, hidd el. Ne legyél félénk, nem éri meg... Én már csak tudom :)
2012. szept. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hmm..mindenkinek koszonom a valaszokat!:)

Azert azt tisztaznam,h ezt a koszones dolgot nem ugy ertettem,h nem koszonunk . Ugye reggel mindenki megy be az osztalyterembe ,en megyek lanyokhoz,o a fiukhoz, es akkor nem mehetek oda csak ugy ,h Szia ......es ennyi.

Jah ,de ugy ,h utcan ha latjuk egymadt termeszetesen koszonunk .


Azert az mar regen kialakult,h ki kitol ker segitseget,en nem nagyon szoktam ,de ha igen,akkoregy lanytol,aki segitokesz. Ezt nem is tudnam elkepzelni... Es akarhogyan ,akarmennyit agyalok rajta egyszeruen csak arra jutok,h 4.utan elvalnak utjaink,es akkor elfelejtem,mert nem latom nap mint nap. Igy jo lesz.....

2012. szept. 26. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!