Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a jó nő? (és nem néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a jó nő? (és nem néz ki k*rvásan)

Figyelt kérdés

szerintetek hogy néz ki, hogy öltözködik?


hol a határ a szexi és az olcsó között? tinédzser korosztályban főleg


2012. szept. 27. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Na, ez pl nagyon szexi: [link]
2012. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én feltűnően öltözködök pedig nem vagyok ribanc egyszerűen kiemelem a formáimat lehet ez másnak ribanc de azért ilyen leopárd mintás meg nagyon gáz ruhákat nem hordok... és egyébként sokan mondják azt hogy túl jól nézek ki ahhoz hogy ilyen kedves legyek..:D nem hiszik el h tényleg nem vagyok ribanc
2012. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szép (legalább) hátközépig érő haj. Szőke vagy barna vagy szőkésbarna. Szép mélybarna vagy zöld szem esetleg kék. Normális ajkak. Legyen nálam alacsonyabb (185 centi vagyok). Legyen igényes. Szép alakja legyen, ne deszka, de nem is a nagyon telt. Olyan pont jó kézbeillő. Legyen kedves, megértő, türelmes, vicces. Fontos, hogy a legjobb barátom legyen, tudjak vele együtt sírni, nevetni.

Öltözködésben kiteheti mindenét egy határig, ameddig még attraktív és nem ri*ancos. Legyen határozott és céltudatos, de hallgasson meg minden véleményt.


Kb. ennyi. :)

2012. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, utolsó, pont ez érdekelne, hogy meddig teheti ki
2012. szept. 27. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát addig semmiképpen, hogy az egész kilógjon mondjuk úgy a harmadát negyedét. :) Miniszoknya se para csak ne terpesszen senkinek. Még véletlenül se.
2012. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!