Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kinek jön be ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kinek jön be ez?

Figyelt kérdés

17/F sötétszőke rövid haj,sötétbarna szemek,hosszú szempillák szempillák, 178cm magas normál testalaktú fiú,hát nem mondom h egy schwarzenegger vagyok de jó az alakom, szeretem az olyan sortokat ahol futni kell, néha rámjön a szex mánia :D :P,szeretek viccelődni (néha kikészítem haveromékat mert fulladoznak a nevetéstől xD) képet tudok mutatni ha érdekel ;)

KÍVÁNCSI vagyok a véleményetekre (még nem volt barátnőm :( )



2012. szept. 27. 16:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Képet izibe :D
2012. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ide is jöhet a kép :)
2012. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
aki képet kért megkapta mindenki?
2012. szept. 27. 16:44
 14/18 anonim ***** válasza:
imádom a hosszú szempillákat!!!
2012. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem itt kell ismerkedni:D de nekem is küldhetsz képet. Nem volt barátnőd,ez nem a te hibád??:O
2012. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Küldenél nekem is képet? Köszi.


Amúgy nagyon irritáló tud lenni a sok hangulatjel, szerintem ennyi egy lánytól is gyerekes. Nemhogy egy fiútól.

Osztom az egyik elôttem lévô véleményét: Hogy lehetsz szexmániás ha még nem is volt barátnôd?

Azt veszem ki az írásodból, hogy gyerekes vagy. Még azt is, hogy talán öntelt vagy. Ha ezek nem igazak rád, akkor sajnálom. Ha igen, akkor változtass.

17/L

2012. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Képet kérek :)
2012. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nekem jöhetsz. :) És a kép is. xd
2012. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!