Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak megd*gni vagyok jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak megd*gni vagyok jó?

Figyelt kérdés

Nem öltözködöm és nem viselkedem úgy, mint egy rib*nc, mégis minden pasi, akibe belebotlok csak meg akar húzni és viszlát.

Sokszor volt már, hogy nagyon jól elbeszélgettem egy sráccal, azt hittem, hogy végre találtam egy értelmes pasit erre kiderül, hogy csak meg akar d*gni..

Igazán jó lenne, ha valaki végre nem csak a külsőmet értékelné..

Persze hízelgő is egy bizonyos fokig, de amikor már a 20. pasi is azt érezteti, hogy csak egy "csinos kis lyuk" vagyok, az már rosszul tud esni..


2012. szept. 27. 21:18
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
19/L
2012. szept. 27. 21:18
 2/18 anonim ***** válasza:
Te mit szeretnél?
2012. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

tartós kapcsolatot

soha nem mondtam és érzékeltettem senkivel, hogy csak egy pásztorórát szeretnék..

2012. szept. 27. 21:21
 4/18 anonim ***** válasza:
Feleségül vegyelek?
2012. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ebben semmi hízelgő nincs szerintem. Ez mindössze annyit jelent, hogy nem vagy elég jó ahhoz, hogy barátnőként/társként is elfogadjon az adott srác. Ha pedig minden srácnak csak arra kellenél, hogy egyszer meghúzzon, akkor szerintem gondolkozz el azon, hogy mi lehet a gond, mivel (és most ezzel nem a srácokat akarom bántani, de szerintem így van) megd.gatni magad nem olyan túl nehéz...:D
2012. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A fiúknál ez normális viselkedésnek számít.
2012. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

mostanában sajnos sok lánynak ez a problémája. sajnos sok férfi ilyen.

én sem értem, mert én nem szexelni akarnék lánnyal elsősorban...

2012. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Nemrég olvastam a f@szbúkon..."Nem minden férfi csak szexet szeretne egy nőtől. Viszont nem minden nő tud ennél többet nyújtani" ...azért ebben is van vmi.
2012. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hole Hunter, szívünkből szóltál (közvetetten)!
2012. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

1. tipp: Nem kéne rozsdás bőrüekkel barátkozni, és akkor talán nem lenne ennyi ilyen hódolód.

2. tipp: Lehet hogy nem olyanokkal kéne barátkozni, akiknek az érettségi megszerzése is egy eredménynek számít, és komolyabb témáról nem is lehet beszélni vele.

2012. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!