Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most miért van így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most miért van így?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 5 hónaposok vagyunk és többre vágynék amire ő gondolna , ezzel aztakarom kifejezni hogy amikor beszélek vele facebookon , vagy msn-enen akkor én leírok neki egy hosszú sort hogy én mennyire szeretem meg minden és ő egy szívvel vagy egy szeretlekel válaszol , én nekem több kénne leisírtam és ezt írta nekem vissza


nem ,hanem hogy elmondtam neked 800 szer hogy nekem ez nem megy hiábaprobálkozok nem megy . én így fejezem ki. nem tudok ellene tenni sajnálom


de annyira jól esne nekem ha , írna egy regényt hogy mit érezz valójában de nem . ez jelent valami? vagy csak én vegyek vissza?



2012. szept. 27. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindenki fejezi ki magát ennyire, meg hosszan. szóval ne benne keresd a hibát.
2012. szept. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát msnen szerintem nem igazán probléma.

Ne msnezzetek. Üdv a való világban.

2012. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Úgy látom ebben a kapcsolatban inkább te vagy a csaj, és a nőd a pasid :D
2012. szept. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3# megmondta a tutit !
2012. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem , a kommonikációról van szó hanem hogy ha te valakitől el búcsúzol vagy valami akkor te nem várod el hogy kedves szavvakal illesen meg ? :) mert én ilyen vagyok hogy én erre vágyok ,párszor ugy érzem hogy csak ő engem ugy vesz figyelembe hogy " vagyok csak neki " azért esne jól ha leírná mert akkor az eltűnne bennem . :(
2012. szept. 27. 22:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg hagyd már ott...
2012. szept. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy o nem ilyen es kesz.
2012. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
1. nem hagyom ott mert nagyon szerettem , elkell hogy fogadjam de csak annyira jól esne :(
2012. szept. 27. 22:38
 9/12 anonim ***** válasza:

"hogy ezentúl is te legyél a f.szim és hogy legyek a te nőd, nem, nem, itt valami nincsen rendben..." (bocs, remélem hallgattok Tankcsapdát :) )

szóval. lehet, hogy csak időre van szüksége. vagy az is lehet, hogy nem ilyen érzelgős típus. kérdezd meg tőle, hogy csak most még ilyen, vagy ilyen a természete. élőben hogy viselkedik?

2012. szept. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
élőbe inkább harapdál , meg csókót is ad , de sokszor amikor akarok vele csókólózni csak harapja a számat és nevet de nem akarok neki szólni ezért mert besértődne ezen , nem merem elmondani azokat neki amik engem bántanak mert félek hogy elhagy az miatt mert nem fogadom el ahogy van :/
2012. szept. 27. 22:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!