Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennyi idősen gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi idősen gáz lenne, ha fiatalabb sráccal járnék?

Figyelt kérdés

8.-os lány vagyok és a suliban látásból ismerek egy fiút, és annyira cuki :P Csak ő meg asszem 6-os vagy max 7.-es...

Mondjuk ő idősebbnek néz ki a koránál, ráadásul tök magas is...

Aztán van még egy srác, róla tudom, hogy 7.-es.

Mindketten olyan aranyosak ((: Csak nem tudom, mit szólnának mások, hogy egy 8.-os LÁNY jár egy 6 vagy 7.-es fiúval. Szerintetek gáz lenne? Fiúk, ti mit tennétek, ha egy idősebb lánynak bejönnétek?

14/l


2012. szept. 28. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
-1 év nem gáz.
2012. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet, nem épp ebbe a kategóriába kellett volna kiírnom :s
2012. szept. 28. 15:15
 3/10 anonim ***** válasza:
de! nagyon-nagyon gáz. én is 8.os vagyok és tuti kiröhögnélek hogy egy 6.ossal jársz. nem bunkóságból de az lenne az első kérdesem hogy : nem tudtál össze szedni egy 15 éves fiút? főleg hogy lehet hogy cuki,ari,kedves de ő még sokkal fiatalabb agyilag. ő kb. ha kimondod hogy "mell" el kezd röhögni hogy milyen vicces szó stb.
2012. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem gáz, főleg ebben a korban. Ha a fiú helyében lennék akkor jól gerincre vágnálak.
2012. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak ebben a korban gáz mert ilyenkor még rendkívül felszines és primitív érzelmi világgal rendelkeztek alacsony értelmi képességgel ami majd csak a felnőttkor beköszöntével változik majd meg.Ilyenkor csak az számít mit szólnak a többiek meg a barátnőid mert másból sem áll az életed mint a nekik való megfelelési kényszerből.Ezért nem ajánlom,hogy kapcsolatba kezdj egy nálad fiatalabbal legalábbis semiképpen nem nyíltan mert valóban ki fognak nevetni ezek a barátok és barátnők akik igazából nem is azok csak te hiszed azt de 5 év múlva nagyrészükre már emlékezni sem fogsz.Egy pár év múlva már te is csak nevetni fogsz ezeken a gyerekes dolgokon amik most életed legfontossabb élményeinek tünnek.
2012. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
volt egy fiu oszttársam 7.be akinek 8.os bnője volt.:) 1,5évig vtak együtt. :) sztem nem az.
2012. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

15:18 Attól még, hogy te ott tartasz agyilag, hogy azon nevetsz, hogy 'mell', nem biztos, hogy más is így látja :)

De amúgy köszi a válaszokat.

Ja és 15:22 Gratulálok...

2012. szept. 28. 19:48
 8/10 anonim ***** válasza:
öm... második vagyok. nem én nevetek a mell szón hanem a 12 éves KIS fiúk .és ha te ennyire NAGYlány vagy hogy huuu van pasid akkor gyerünk járj vele és aztán majd sírsz hogy mindenki kiröhög.
2012. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
15:35 Ez mind szép és jó, amit leírtál, de bakker 14 vagyok, nem férjhez akarok menni, csak tetszik a srác. Meg most nem azt mondom, hogy akkor legyünk knrvák és álljunk ki az utcasarokra, hogy minden 2. szembejövő fiúval kavarjak, csak szerintem, ha nem is annyira komoly kapcsolat, legalább tapasztalatot szerzek meg minden, érted?
2012. szept. 28. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:
értem de jó... inkább hagyjuk .
2012. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!