Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a társaságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a társaságban nem fogad el, nem vállal fel. De egyébként barátkozott volna velem?

Figyelt kérdés

Egy lány rámtámadt, hogy menjünk el inni kettesben. Tök jól éreztük magunkat egész este. Mint egy jól sikerült randi.


Aztán rájött, hogy ott mindenki ismer mindenkit, és diplomatikusan bekussolt, sőt mintha elkezdett volna utálni. Nem azért mert baja van velem, hanem mert egyszerűen fél, hogy miket pletykálnak mások.


Nekem ez nagyon fáj mert én olyan vagyok hogy leszarom mit gondolnak mások, és azt hittem, hogy ő is ilyen.


Egy nagyon fasza építő barátságból, vagy kapcsolatból lett egy ilyen óvodás szintű szar.... már szóba sem áll velem.


Mit tegyek?


2012. szept. 30. 01:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Szóval egy fontos kérdés:


Mit tegyek, hogy visszafordítsam ezt a marhaságot? Hogy újra beszéljünk?


Várjam meg amíg lemegy a vihar?

2012. szept. 30. 02:01
 12/18 anonim ***** válasza:

rá se ránts farkas.

jövő héten hívj el egy másik csajt piálni.

2012. szept. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a barátnőjét lehetőleg.
2012. szept. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem hülyeség :D

amúgy...


ma volt nálam egy lány, kiszívtam a nyakát.

de....

zavar, hogy megszakadt a kapcsolatom azzal a másikkal. építő lett volna, emberileg nagyon szimpatikus.

2012. szept. 30. 02:04
 15/18 anonim ***** válasza:

van ilyen.

sőt ettől sokkal rosszabb randi is.

írd le egy füzetbe naplószerűen,hogy miket kérdeztél,mindent az egész randit.

aztán olvasd el,tanulmányozd,és ne csináld többet azt,amit aznap este.

ha meg dugással zárul a randi,azt is leírod és legközelebb is azt csinálod a következő nőnél.

így tudsz fejlődni.

vagy legalábbis hasonlóan.

2012. szept. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem érted, nekem a barátsága kéne vissza. 3 évig itt fog vergődni előttem, nem bírom, hogy olyan miatt utál amiről nem is én tehetek.
2012. szept. 30. 02:36
 17/18 anonim ***** válasza:

a barátsága?

ha nincs belőle lóvé,vagy még több nő,akkor minek?

még edzeni sem lehet velük,mert lusták,mint a dög.

vagy a nődnek akard,vagy megfarkalni akard,de barátnak,totál felesleges egy nő.

2012. szept. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is voltam így egy lánnyal. Tetszettem neki,meg minden,de ha a barátnői is ott voltak,akkor teljesen bekussolt,meg igyekezett elkerülni. Én ezt akkor naiv fejjel nem értettem,és azt hittem,utál. Most már rájöttem,h egyszerűen csak olyan volt,akit zavart,h mások mit gondolnak róla. Hát úgy álltam rajta bosszút,h én is elkezdtem leszarni,de teljesen,meg is szűnt köztünk a kapcsolat,így telet el egy fél év. Aztán belefáradt ebbe a kerülgetésbe,és ő kezdte el keresni a társaságom,majd először csak össze barátkoztunk,aztán meg összejöttünk.;)
2012. szept. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!