Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen síkosítót ajánlotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen síkosítót ajánlotok ami jobbá teszi a szexet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyál,és mindenféle testnedvek.A sikosító szerintem egy felesleges dolog.
2012. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell sikosító,ha a nőnek nem termelődik elég nedv a behatoláshoz,ill.szűk punci,vagy vastag a szerszám.Már jártam így,sehogysem sikerült betolni.Fájt mindkettőnknek.Azért más módon kielégítettük egymást,és megbeszéltük,hogy legközelebbre veszek síkositót.1200 forintért már nem is a legolcsóbbat kaptam,és ez tökéletesen megoldotta a problémánkat.Gond nélkül sikerült a behatolás.Egyébként más nőknél nem volt ilyen problémám sosem.
2012. szept. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez érthető de engem az érdekelne hogy mégis milyen fajtát vegyek?
2012. szept. 30. 11:28
 4/6 anonim ***** válasza:

"Fájt mindkettőnknek."

Az igen! És ilyenek osztogatnak itt tanácsot...

2012. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es te még nem voltál ilyen helyzetben.Vagy semmilyenben sem,ami nővel történt.Fizikailag fáj,ha nem passzolsz,vagy kevés a nedv.
2012. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, de irjátok már le légyszi hogy mégis melyik a jó fajta, márkára értem meg a fajtájára stb... Köszi.
2012. szept. 30. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!