Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy prostihoz szeretnék menni, de nem "házalóshoz", hanem útszélihez. Hol csináljuk? És bevallal 15 évesen?

2012. szept. 30. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Hallod...ha rám hallgatsz ne menj prostihoz főleg 15évesen.

Majd lesz csajod azzal orgiázhattok egész nap.

Am még szűz vagy?

2012. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem jó ötlet... mivel még tapasztalatlan vagy, nem tudsz mindent a biztonságos szexről, és könnyen átverhet. még a végén valami baj lesz abból hogy nem bírsz magaddal. megértelek, én is voltam ebben a cipőben. majdnem elmentem egy prostihoz, de közbejött valami. aztán egy hónapra rá összejöttem egy csajjal, aki nagyon aranyos volt, és vele 3 hónap járás után lefeküdtünk, és nagyon jól esett neki hogy én voltam az első (16 éves voltam) és mostmár örülök neki hogy nem mentem el egy prostihoz.. 27F
2012. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy feltétetek, de már nem vagyok szüz, volt barátnőm, és csak ki szeretném próbálni. Biztonságos szexről mindent tudok. Amúgy nem is igazán szexre gondolok, azt úgy lehetne, hogy odamenni hogy szopjon le, én meg tapizhassam, és ennyi?:O
2012. szept. 30. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 15 évesen odamész egy prostihoz az kiröhög.
2012. okt. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó hogy mindent tudsz a biztonságos szexről.

Már csak pár évet kellene várnod.

Ne menj Prostihoz, Megesz!

2012. okt. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha van zsetonod bevállal
2012. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!