Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pasi aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki nagyon tetszik és én is neki, és csak rajta jár az eszem nem tudok tanulni?

Figyelt kérdés
rossz érzés hogy a levegőben lóg a dolog,csak beszélgetünk meg flörtölgetünk. mondta hogy bejövök neki, most még ismerkedünk. ha lehetne minden időmet vele tölteném,de alig ismerem és ez nagyon zavar.
2012. szept. 30. 18:14
 1/4 Évike147 ***** válasza:
próbáld meg kikapcsolni, mert a tanulás idővel belátod, fontosabb mint a pasizás.. de mindenképpen vele beszélj erről, hogy lehet akkor köztetek valami vagy sem, mert neked csak ezen jár az eszed és mindenképp konkrét választ követelj, mert akkor tudni fogod mi a helyzet :)
2012. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél ? Hogy rögtön ágyba vigyen ?
2012. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mondjuk egy randit...
2012. szept. 30. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor én még kis srác voltam.... olyan jó volt ábrándozni, romantikázni, örülni a találkozásnak, nem rohantuk le a lányokat, sétáltunk a szigeten kéz a kézben, lopott puszik, majd csókok, eszünkbe sem jutott több, nem siettünk, hisz volt időnk.


Most mi van ? Kevés a flörtölés, hogy egy fiú kifejezi, hogy "bejövök neki", még a nevemet sem tudja, de már bebújik az ágyamba. Ma velem, holnap vele.

Hova vezet ez ? Teljes kiégéshez !

2012. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!