Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ertelme tovabb gyurnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme tovabb gyurnom?

Figyelt kérdés
Sokat sportoltam es jo ruhakat vettem, hogy bejojjek a lanyoknal. Tudni kell hogy pokolian ronda az arcom, de wlhittem, hogy ezek sehlfithetnek. Sajnos okyan mint halottnak a csok, orokos elutasitas. Van ertelme folytatni? Fiuk aki gyur, ti a sajat oromotokert csinaljatok vagy a lanyokert, mert utobbi nekem nem sikerult sajnos.
2012. szept. 30. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Folytasd magadért.
2012. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
legalább a tested legyen jó. amúgy meg nem mindig a külső számít a belső értékek is nagyon fontosak.sőt valakinek csak ez számít és lehet hogy lesz majd valaki akit nem érdekel az arcod. nyugodtan gyúrj tovább. és kitartás én szurkolok neked! :)
2012. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tyler913 ***** válasza:
Ne a csajokért gyúrj,hanem azért,hogy Te jobb legyél minden nap. Amúgy nem hiszem,hogy az arcod lenne a probléma.Ha jó a tested,és jó cuccokat hordasz,1OO%-ban biztos vagyok benne,hogy nem a külsőd a gond,hanem a viselkedésed.
2012. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én magamért gyúrok.A lány téma az már magával jön!
2012. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magadért kellene gyúrnod és nem a tükörnek, végképp nem a csajok miatt.
2012. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az ízlésesen kigyúrt fiúk, biztonságban érzem magam mellettük. De elsősorban a stílus vagy kisugárzás számít(leginkább, hogy magabiztos legyen), nem az izomzat .
2012. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!