Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen buta kis libak mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen buta kis libak mint az x faktoros Adel mit eszik a teljsen unszimpatikua pawa fiukon mint Nagy Szilard?

Figyelt kérdés
Aki nezte most este az x faktort. Az tudja.
2012. szept. 30. 21:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem: ez az NSZ közel se olyan fullos páwa, az ált. ismert csajoknak nem lenne elég dekoratív (közel sem)
2012. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az a csávó tényleg egy hányadék! A kiscsaj a mai adásig szimpi volt nagyon, de hogy ilyen ízlése legyen... hát..... ezt nem gondoltam volna.
2012. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
elkényeztetett apuci kislánya.... egyértelműen beképzelt, látni lehet rajta.... már rég kieshetett volna, de úgy tűnik, hogy a zsűri nagyon nyomatja..
2012. szept. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nyomatja, mert feltűnő... megbotránkoztat stb. Látod beszéltek róla... és így reklám az egész műsornak...
2012. szept. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%

phúú ma egy oldalon olvastam, hogy egy csomó embernek Adél a kedvence meg minden. Hát nekem már az első benyomásom is rossz volt, mert aranyosnak először aranyos volt meg minden, de akkor is érdekes volt ez a pattogós stílusa.

Vannak olyan emberek akik szeretnek a középpontban lenni, na de azért ez a csaj már elég beképzelt ahogy beszélt , ahogy előadta magát, hogy alig várta hogy mindenki őt nézze meg tudjam is én..

Ha ennyire szeretne a figyelem középpontjában lenni, pláne most már meg is ismernék akár őt pár ember álljon ki meztelenül az utca sarkára és akkor megkapja a nagy figyelmet, ennyi..

Különben a fickó sem olyan nagy szám, úgyhogy...

Pont két egymásnak való!!!

2012. szept. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azon csodálkoztam el, hogy Szilárdnak mi tetszik ezen a boszorkányon. Komolyan, annyira csúnya...az orra akár egy malacé, a haja igénytelen...oké oké az alakja jó, de kb ennyi. A viselkedése is nagyon irritáló. Szerintem a srác csak meg akarja... aztán pápá Adélka.
2012. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
33%
Miert kell mindent a kulso alajan megitelni? Ti nem ismeritek Adelt, nem tudjjatok milyen valojaban, amig nem ismertek valakit, addig nem kell rola beszelni. Nem mintha en ismernem, de nem mondom, hogy ilyen, vagy olyan. Es Szilarddal mi bajotok? Ot is kulso alapjan itelitek meg? Nem hiszem, milyen emberek vannak.. Nezzetek meg a Szepseg es Szornyeteget, peldaul.
2012. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha megnézem a mesét akkor melyik melyik lenne utolsó? Nem értem a válaszod?!Kinézetre szerintem egyik se "szép",ami a belsőt illeti igaz,hogy nem tudjuk melyik milyen,de Sajnos sok dolog kiderül róluk a tv-ben! Aki pedig azt mondja,hogy akkor "miért nézünk ilyeneket,ha nem tetszik vagy ilyesmi" annak csak annyit,hogy én pl nem szoktam nézni csak a selejtezőket,mert lehet nevetni rajta,viszont később mindenhol megjelennek ezek az úgynevezett "sztárok"! Még a híradókban is már csak őket látni!
2012. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Az nem igazi szerelem...csak meg van rendezve a reality show kedvéért. A nézők szeretik a love story-kat. Az a műsor mindenre képes a nézettségért.
2012. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!