Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Az ilyen alkatú, alakú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Az ilyen alkatú, alakú csaj milyen típusú fiúknak jön be? KÉP

Figyelt kérdés

az arcát,mellét meg a háttért ne nézzétek csak az alakjára összpontosítsatok :D

[link]



2012. okt. 1. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

és a hónalját?

nah, jó, áttolom a seggem egy másik kérdéshez, tudom nem nekem szól, csak nem bírtam kihagyni

2012. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom én milyen tipus vagyok, de nekem tetszik.
2012. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szép! Igazi NŐ! :)
2012. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
nekem bejön. sportos, szálkás (nem kigyúrt) testalkatú vagyok ha a típus alatt erre gondoltál.
2012. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
erre bizony ;)
2012. okt. 1. 16:55
 6/13 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
szívesen bár nem hinném hogy csak az ilyen fiúknak jön be, meg nekem is tetszenek más alakú lányok is (nem modell alkatúak) lényeg a nőiességen van, nem pedig azon amit a média a szátokba tol :)
2012. okt. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne problémás egy ilyen alkat, ha az arca nagyon tetszik, és a személyisége is.


Magas, átlagos/vékony alkatú ffi vagyok.

2012. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, ugyanilyen az alkatom, csak nagy mellekkel. Az az igazság, hogy ez a has és comb szerintem már a kelleténél husisabb, nem szeretem hogy ilyen vagyok, próbálok is tenni ellene. Szóval engem meglep hogy sok ember azt írja hogy tetszik neki. 24 L
2012. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

mi ezen a meglepő? vonzó és nőies.


undorodom attól a nő "ideál"-tól amit nyomatnak nektek. egyszerű marketing az egész: egy csomó dolgot el lehet adni, ha bebeszélik nektek hogy ez vagy az a szép. ez nem a ti hibátok persze.


sokan szeretik az ilyen nőket, és eszedbe ne jusson fogyni! így látatlanban is megmondom, hogy szép NŐ vagy. nem pedig mesterségesen beteg emberek által kreált szépségideál.

2012. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem romda pfhííj
2012. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!