Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja, hogy tartsuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja, hogy tartsuk a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 hónapig voltunk együtt, meg sem ismertük egymást ennyi idő alatt, csak a felszínt kapargattuk. Neki már pár hónapja van valakije.

Azt mondta, hogy szeretné, ha beszélgetnénk és jóban lennénk egymással. A párja nem tudom mit szólna hozzá. Srácok ti hogy reagálnátok, ha a jelenlegi barátnőtök az exével szeretne társalogni és jóban lenni?


2012. okt. 1. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán örülnék neki...Mert akkor nem igazán szakadt el tőle,és ha van egy kis probléma akkor nem hozzám jönne hogy megbeszéljük.Hanem az exhez... és akkor már nem csak beszélgetés lenne hanem szex is.

Ha vége akkor minek vissza menni hozzá?barátság lehet de azért vannak határok

2012. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak arra, hogy jó, hogy hitegessen téged, és ha a kapcsolata befuccsol, addig is ott leszel neki kéznél.

Szerintem ne akarj vele jóban lenni.

2012. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fülünyúl ***** válasza:
Az olyan ember - legyen férfi vagy nő - aki nem tudja kit válasszon, kit szeret igazán, ott nincs is igazi szerelem, másrészről hagyni kell a fenébe. Vannak akik elég idióta szempontok alapján mérlegelik, hogy kivel bocsátkozzanak párkapcsolatba, de ezek mindig felszínes kapcsolatok és általában nem is tartanak sokáig. Ha valaki igazán szeret valakit, akkor ott nincs ugra-bugra egyik kapcsolatból a másikba, nincs vésztartalék pasi/nő arra az esetre, ha nem jönne össze. Szóval a barátnődet én nagy ívben elkerülném, nemhogy párkapcsolatba menjek bele.
2012. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki... Mivel nem szoktam eltiltani senkitől a barátnőimet, így valószinúleg dobnám a pics*ba... Az exekkel mindig csak a baj van, én sem tartom velük a kapcsolatot, és elvárom, hogy a barátnőim se tartsák...
2012. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is hasonló véleményen vagyok a válaszolókkal. Nem is értem hogy gondolhatta.
2012. okt. 1. 18:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Am hat nem szeretem ha a baratnom az exevel beszelgetne de szerencsere ki nem aljak 1 mast :) a masik szitu en joba vagyok 80% ba a volt exeimmel mert mindeg ok keresnek fel ha netan nincs kapcsoaltom,esgy kis kalandra es nekik nem gond az h ok meg csaljak a baratjukaz szal....no comment 24 F
2012. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor most mi van? Meg akarja velem csalni a barátját?
2012. okt. 10. 13:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy olyan exem akivel barátok vagyunk... A kapcsolat annyira nem működött, de barátnak tök jó. De mi fél évig együtt voltunk és utána is egy koliban laktunk, szal az más...


Ezt a helyzetet egyszerűen nem értem. Konkrétan semmi értelme nincs. Az oké, h "tartsuk a kapcsolatot" alapon szóbaálltok egymással, néha ha összefuttok az utcán akkor 3-4 mondat, de egy ilyet minek erőltetni?


21L

2012. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én sem értem... Lehet valami nem oké a barátjával és így talonban tud tartani?
2012. okt. 21. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!