Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg mindenkinek nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindenkinek nagyobb az egyik melle mint a másik?

Figyelt kérdés

Ez kiábrándító,gáz?

Vagy ettől lehet szexis még egy mell?


2012. okt. 1. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyforma

21/f

2012. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Majdnem mindenkinek. férfinál és nénél egyaránt ilyen.

De ne hatalmas méretekben gondolkodjál.Van amikor nem is lehet látni.Egyáltalán nem kiábrándító,és szexi marad

2012. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
barátnőmnek körülbelül ugyanakkora, tehát van akinek nem különbözik, ha nem túl nagy az eltérés akkor szerintem nem zavaró és lehet szexi, sőt szerintem van akit még izgat is ez, nem mindenki a szimmetria megszállotja
2012. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem a harmadik nagyobb, mint a másik kettő.
2012. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Első.:D


Elméletileg senkinek sem teljesen egyforma, szóval igen, lehet szexis... Különben minden csaj gondban lenne.:D A legtöbb embernek egyáltalán nem feltűnő gondolom.:)

2012. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Általában semmi sem szimetrikus egy emberen.De ez nem látható.Sok esetben a bal mell nagyobb,a szív felőli.De ez is változó.
2012. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen de akinek feltünő?:S
2012. okt. 1. 21:00
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi van vele?olyan kés kész.Egyáltalán nem zavaró.

De ha nagyon tartasz tőle mutass képet priviben

2012. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#4!

A harmadik az, amelyiket hátadon hordod? Pedig nem is teve vagy?

2012. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek teste nem teljesen szimetrikus,nekem meg az egyik herém nagyobb,mint a másik...A nő ettől szép,hogy nem tökéletes.
2012. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!