Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Debrecenben hol találok utcai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hol találok utcai prostikat?

Figyelt kérdés
Annyi felől hallottam már, hogy debrecenben mennyi útszéli prosti van, de én még soha nem találkoztam eggyel sem, nem vagyok debreceni, csak most költöztem ide albiba egyetem miatt. Egész nyáron debrecenben laktam és soha nem találkoztam ilyenekkel. Valaki találkozott már velük, mert én nem hsizem hogy lennének.

2012. okt. 2. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Pedig van hidd el, én vagyok az egyik:)

21/L

2012. okt. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vagy nem jársz arra, vagy "vak" vagy...

Vannak.

2012. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Golan Trevize ***** válasza:

Kürtgyarmat utca 10 előtt szokott egy állni hétköznap éjszakánként.

Kb. 9-kor "kezd".

2012. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Tóthné Marika ***** válasza:
Domb utca 1, az első emeleten van egy kellemes kis hely, ide nézz be esetleg! ;)
2012. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hjajjj, drága jó Domb utca...
2012. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nagyerdőbe kimész este, több prosti van, mint fa:d
2012. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És pontosan merre vannak?
2012. okt. 2. 12:16
 8/14 anonim ***** válasza:
#6-nak: ezt én is hallottam, de amikor kimentem, egyet sem találtam. Merrefelé kell keresni és milyen idöszakban?
2012. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ELső válaszoló, és téged mikor és hol lehet megtalálni? Domb utca annyira jó hely? valami elérhetőséget kérhetek? várom még a tippeket :)
2012. okt. 2. 12:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerda este átmész a Nagyerdőn, a belső sétányon, nem létezik, hogy minimum 10 ne akarjon valamit:d
2012. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!