Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egy igazán ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy igazán ronda pasival szóba se álltok? Nem úgy értem, hogy ha odamegy hozzátok és fel akar szedni, hanem csak úgy általánosságban hozzászóltok, vagy ilyennel inkább nem beszélgettek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 3. 18:32
 1/6 A kérdező kommentje:
És ha egy szépfiúról van szó?
2012. okt. 3. 18:33
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy alternatív univerzumban, talán... De lehet hogy még ott sem :)

Komolyra fordítva a szót, biztos van, de a többség szerintem önszántából nem kezdene egy ronda pasival beszélgetést. Ha a csávó kezdeményez akkor a lány valószínűleg tőmondatokban válaszol. De mivel azért mindenkinek van valamennyi önképe, emiatt általában nincs önbizalmuk, tehát nem hinném hogy ők mernének kezdeményezni.

2012. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló nagyon jól leírta."Max tőmondatokban válaszol"...
2012. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne állnék szóba...? Nekem furcsa volt olvasni az előttem hozzászólókat...


Abban, hogy valaki odajön hozzám, semmi nincs, akárhogy is néz ki az illető. Sok ismerősöm van onnan, hogy pl. szórakozóhelyen odajött dumálni :)) Ha nyilvánvalóvá teszi, hogy fel akar szedni, akkor én is kinyilvánítom, hogy engem biztos nem, de ennyi. Ha ezután is akar beszélgetni, csak tessék.


Igaz, én egész nap emberekkel dolgozom, imádom is őket, lehet ezért nincsenek ilyen "gátjaim".

2012. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lencsilány14 válasza:
Én szívesen beszélgettnék vele...:)
2012. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Becixxx ***** válasza:

Sajna barátom ez van... Amíg itt önzetlen szeretetről papolnak, bizony pofára megy minden....

A szerelemben főleg. Az egy ritka önző dolog. Tehát, ha te csúnya vagy, ne nőzz. Vannak más értékek és örömök is az életben. Minden ember más...Mondjuk, ha valakinek méteres farka van, tuti nem fog verset írni... nna, tudod, mire gondolok.

A világ ilyen. De tényleg ki lehet belőle jól jönni, csak nem szabad elkeseredni. Találd meg a saját értékeidet. S akkor tán boldog leszel, s a boldog ember szép, mert sugárzik róla az öröm, már azért is sokan megkedvelik. A szépség nem minden. Sőt...

2014. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!