Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit szólnátok ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok ha ezt látnátok egy csaj arcán?

Figyelt kérdés

Ma észrevettem hogy az egyik barátnőm arcából egy hosszú szőrszál nőtt ki. Azt hittem hogy hajszál le akartam venni, de kiderült hogy az arcából nő. Olyan furi volt :S Mondta hogy ha a fény felé fordul akkor látszik hogy van egy kis szőke "bajsza" is.

Ez csak nekem furcsa csaj szemmel? Vagy a ti barátnőiteknek is van? Én még magamon nem láttam ilyeneket, most találkozok ilyennel először.


2012. okt. 4. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan lány oszt társam (nem is egy) akinek szőrösebb alkarja van mint nekem. Szóval kis pihéken nem lepődnék meg semmiképp.
2012. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te hány éves vagy 13 pubertás előtt vagy mi?


A legtöbb csajnak van bajsza, csak gyantázza, tépkedi stb. A sötét hajúaknak nem is gyenge. A volt osztályunkban csak a gyárilag szőke lánynak nem nőtt bajsza, mindenki más arról csevegett, hogy mennyire utálja gyantáztatni meg mittudomén...


Külföldön találkoztam egy csoport spanyol lánnyal, akiknek akkora pajeszuk volt, hogy barátom sírva elbújhatott volna mögöttük. :D


Nem tudom, mit vagy úgy meglepve ezen.

2012. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azzal a szőrszállal cinálhatna valamit meg a bajusszol is HA hosszú. Viszont ha finoman megnézed az ujjaddal akkor érzed h neked is van "bajszod". Kis pihe szörszálak. Csak a nőknéál ez nem szokott látszani
2012. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen. Mondjuk az arcból kilógó hosszú szőrszálat nem tudom hova tenni de a bajuszt egyszerűen le kell szedni gyantával. De csak akkor ha tényleg látszik.
2012. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akit saját magát is zavarja, az úgyis tesz ellene, ha meg őt nem zavarja más ne botránkozzon meg rajta szerintem... max nézzetek másfelé
2012. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon szőrös a karom.

Meg régebben most vok 17 kb 14 15 évesen nekem is volt egy fehér szőröm kb 3-4cm a szemem alatt lógott ki a bőrből de neki estem ólóval meg csipesszel és még azután ki is nőt megint nekiestem és eltűnt

2012. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az emberi testen csak a talpon és a tenyéren nincs szőrszál.
2012. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!