Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma a suliban egy lány nyakkend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a suliban egy lány nyakkendőt kötött nekem, és bele szerettem!?

Figyelt kérdés

Egy úgymond fiú suliba járok mert Gépészetet nem sok lány tanul...Ő se gépész hanem infó szakon van ez lényegtelen.Én végzős vagyok és odamentem az elsősökhöz ,hogy srácok valaki kössön már nekem egy nyakkendőt de nagyon gyorsan!

Egy lány kötötte meg nekem,aki igazából nem olyan szép de mégis olyan gyönyörű volt a szememben.Kicsit visszahúzódó típus.A nyakamban kötötte meg,végig néztem a szemét.Nagyon jó volt!

A nevét gyorsan megkérdeztem,és majd fel kéne venni vele a kapcsolatot,csak hogyan? facebok kilőve mert senki kedvéért fel nem megyek.

Most majd hétfőn oda megyek,de mit mondjak? Menjek oda szívatni az elsősöket és majd akkor ott beszéljek vele,ti mit csinálnátok?


2012. okt. 5. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én mondanám, hogy köszi a múltkori segítséget. Aztán beszélgess még vele, de az talán menni fog:)
2012. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igeeeen?
2012. okt. 5. 14:47
 3/11 anonim ***** válasza:

persze egyből belezerettél :D


egyébként sztem mindenki ismeri ezt az érzést, valhogy mindenképpen próbálj kapcsoaltot teremteni, mert később bánni fogod.


Hogy hogyan azt kitalálod sztem te is :) ne légy félénk, bár nem tűnsz annak.

2012. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok félénk.Jól látod a dolgokat srác.

majd beszélek vele,de mondjatok már példákat!!

2012. okt. 5. 14:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Odamész,megköszönöd neki.Aztán megkérdezed,hogy miért éppen ezt a sulit választotta,eddigiek alapján mik a tapasztalatai róla,hogy tetszik neki,stb.A beszélgetés végén pedig kérdeztem,hogy suli után a buszig,metróig,vonatig,stb. nincs-e kedve meginni veled egy üdítőt.
2012. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kérdeztem helyett kérdezd meg.
2012. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az,hogy odamész elsősöket szívatni,nem biztos,hogy jó fényt vet a lány szemében.
2012. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha humorosra akarod venni a figurát,akkor akár ezt a mondatot is elsüthetnéd:

"Remélem pénteken délután nem egyből így indítottál otthon,hogy anyu képzeld,ma bejött egy nyomi gyerek az osztályba,hogy nem tud nyakkendőt kötni,én pedig megkötöttem neki."

Jó esetben a lány ezt válaszolja rá:-"Nem,dehogy is,nem is vagy Te nyomi."

2012. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én megtanulnék nyakkendőt kötni és "te vettél rá, hogy megtanuljam " dumával már lehetne is beszélgetni.
2012. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen?
2012. okt. 5. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!