Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Vélemények rólam? (kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vélemények rólam? (kép)

Figyelt kérdés

Őszinte véleményeket szeretnék nem baj ha negatív...

Szóval h. mennyire jönnék be nektek?

[link]


[link]


[link]


2012. okt. 5. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
átlagos
2012. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem lány vagyok de szerintem még hasadon kéne egy kicsit formálni de a hátad az egész kafa :D
2012. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

ne vidd túlzásba a gyúrást, szerintem jó vagy, de ha vékonyabb lennél is ezt mondanám

csak ne legyél izomkolosszus, az taszító

2012. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel, de nekem kicsit nagydarab vagy.
2012. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én srác vagyok, de kacsintok a kondizás felé, mert vékony srác vagyok, ami nem legnépszerűbb a nők körében, ezért csak kérdeznék nehány dolgot.

Mióta edzel, és mennyit?

Követsz valamilyen étrendet?

2012. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
nem vagy megelégedve a testeddel azért mutogatod ? vagy nem tudsz csajozni és itt akarsz? szerintem a barátaidat kérdezd meg akik élőben látják ne itt... am átlagos rád férne egy kis izom
2012. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg akarlak ismerni!:P


21L

2012. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejössz! :) Szerintem így is jó vagy, nem kell még többet edzeni, akkor már olyan "kigyúrt állat" típus lennél, azok meg nekem pl. nagyon nem jönnek be. Ha pedig vékonyabb lennél, az már túl vékony szerintem. Magyarán pont jó, ahogy most kinéz a felsőtested. És jóképűnek is tűnsz, már amennyi látszik az arcodból (az utolsó képen). :)

Egyébként két kérdésem lenne hozzád (ha szabad)..... hány éves vagy és miért kérdezted meg ezt itt? (Élőben nem tudsz csajozni vagy miért?)

2012. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A hátad és a tricepszed jó de a melled és vállad szar. Nem vagy nagy mégis szét vagy már repedve, mit nyomsz?
2012. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szép izmos a tested.
2012. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!