Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki, vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy osztálytársam, aki nagyon tetszik nekem. Órákon van mikor szembe ülünk egymással,és szoktam nézni, mikor észre veszi, elmosolyogja magát, vagy fordítva, máskor vigyorogva rám néz, mekibe egy négyes ülőben egyedül ültem, mikor jött ő és egy másik oszt.társunk és mellém ült le,mikor ott volt az üres. Néha piszkál, hülyéskedünk. Szerintetek? vagy csak túl kombinálom? :o

15/L


2012. okt. 5. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
de még hogy!
2012. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 B25 ***** válasza:
Szerintem nem tetszel neki. Bocsi de ezek nem olyan nagy dolgok. A szerelmesek gyakran magyaráznak maguknak be dolgokat.
2012. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem hívd el valami közös programra és ott majd minden kiderül :)
2012. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jövő héten megyünk a meccsükre,majd meglátjuk mi lesz, de nem fűzök hozzá sok reményt :/
2012. okt. 7. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!