Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy 17 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy 17 évesen nem érdekelnek a pasik?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem érdekel:D

Tök jól megvagyok nélkülük.Inkább havernak jók,de úgy hogy szerelem meg ilyenek...

picit későn érő vagyok szerintem. Visekledésre nagyon hasonlítok a fiúkra. Persze lány vagyok és imádok öltözködni,imádom a divatot tényleg.Ez az egyik hobbim,de a viselkedésem mint a fiúknak. Ez normális ebben a korban még?


2012. okt. 6. 16:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, későn érő vagy...majd 1-2év múlva majd érdekelnek a faszok.:D
2012. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
de ilyenkor már az lenne normális ha érdekelne nem?
2012. okt. 6. 16:55
 3/27 anonim ***** válasza:

Minden ember más... szerintem teljesen normális, bár ha pont tetszenél, nem ezt mondanám :P de csak lesz majd olyan, aki megmozgatja a fantáziádat :)

F17

2012. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
:D
2012. okt. 6. 17:06
 5/27 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen az. Most még inkább a tanulmányaidra, érettségire, felvételire (ha akarsz) összpontosíts.
2012. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

igen mindenképp akarok.Rendészetire,vagy katonatisztire:)

Nem vagyok egy debella sőt...:D

de nagyon tetszik az a szakma:)

2012. okt. 6. 17:15
 7/27 anonim ***** válasza:
Domina típus vagy? :P
2012. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Én nem:D de a véremben van:D
2012. okt. 6. 17:17
 9/27 anonim ***** válasza:
60%
Megnyugtatlak, teljesen abnormális. A fiúk sem érdeklődnek irántad?
2012. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Szerintem meg gáz. Voltál már szerelmes valaha?

Ha elfogadják az emberek ha nem, 13-14 éves kor körül már szerintem igen csak szerelembe szoktak esni az emberek, ez persze sokszor csak plátói és a lányokat már abban a korban érdeklik a fiúk, 17 évesen meg már pláne. Ez nem jelenti azt, hogy szexelni kell addigra meg ilyesmi, de legalább az érdeklődésnek meg kellene szerintem lennie...De ez az én véleményem!

A fiús viselkedéssel nincs amúgy baj.

Csak nem félsz, hogy talán leszbikus vagy e? Mert a kérdésedből szerintem ez sugárzik.

32/N

(Amúgy én hivatásos katona vagyok! Engem is a fiús dolgok érdekeltek mindig, azért választottam ezt. )

2012. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!