Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, szerintetek inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek inkább nevetséges, mint szexis az, ha egy srác (nem kigyúrt, hanem magas, sportos testalkatú, olyan mint pl. egy úszóbajnok) sztriptízel?

Figyelt kérdés
Láttatok már ÉLŐBEN (itt, Mo.-on) olyat, ami tetszett, jól volt megkoreografálva?

2012. okt. 6. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen testalkatú a srác,a sztriptíz mindig vicces.
2012. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, röhejes. Élőben még nem láttam, de valahogy nem is vonz a dolog.
2012. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor valaki engem lepett meg ezzel,mindig kínosan ügyeltem,hogy kibírjam nevetés nélkül,és lehetőleg gyorsan abbahagyja,mielőtt egészen lehangol:)Pedig a testükkel nem volt gond:egyszerűen a sztriptíz nem egy férfias dolog.De biztos,hogy vannak olyan nők,akik nem rendkívül viccesnek,hanem szexisnek tartják(?)
2012. okt. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a srác magas,sportos,akkor pláne ne sztriptízeljen:elég ha "megjelenik".
2012. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!