Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok ilyen stílusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ilyen stílusú 20-26 éves közötti fiút? Minden vágyam, hogy ilyen pasim legyen, de nem találok.

Figyelt kérdés

Olyan szexi.


[link]



2012. okt. 6. 22:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
a gay klubba dogivel van ilyen
2012. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Aztak*rvaélet..ez nem pasi..
2012. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ez egy EMO-s krapek. Szereti a fiúkat, valamint felvágni az ereit, meg meghalni, és a halálfejet, meg ilyeneket.

Ha ilyen kell akkor minden jót hozzá. Sokat ne várakozz az orvosi ügyeleten rá: nélküled is bekötözik a felvágott ereit.

2012. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon sok van, csak fiatalabb korosztályban. Az ágyban is kiválóak, nagyon bevállalósak (nőként írom, lekörözik a másfajtákat!)


Minek ragaszkodsz te a 26 évesekhez? 20 évesben már van bőven. Téves, hogy melegek- legfeljebb "bik", általában a csajokat is szeretik, és nagyon is népszerűek körükben.


Hogy szexben miket tudnak.. huh. :D Kis perverzek, nincs olyan szinte, amiben ne lennének benne.


És imádják a... (női testrészeket :P)

2012. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%

3: Tévedés, egyik emo sem akar öngyilkos lenni, akiket én ismerek. Sőt. Itt olvasom a sok "férfias pasi" negatív kérdéseit, hát ők meg lazák, vidámak, viccesek, igazi felüdülés!


Az "emo" ma már inkább egy divatirányzat, ami jól álla a fiúknak. :)

2012. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Na mostmár csak ezek lesznek jók az ágyban? Mitől jobbak ezek.mint a normális,férfias,izmos pasik?(nem a rinyálós fajtából)
2012. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Emós nem emós az engem nem érdekel (nem emósok is felvágják az ereiket). Én most a külsejére gondoltam: tetkó, piercing, rockosabb stílus. Hányok az ilyen férfi dekoltázsos pólót hordó SP féléktől, de sajnos egyre több van belőlük.
2012. okt. 6. 22:58
 8/24 anonim ***** válasza:
26%

6: Nekem a "normál" is megfelel. Ezek az "emok" elég mozgékonyak, stb.


De a "normál", sima fiúk is jók, viszont nagyon kigyúrt ne legyen. Az valahogy mindig is taszított.

Persze, lehet enyhén kockás has, kissé izmos mellkas, sőt! Legyen fiús alkata. De könyörgöm, én nem 100 kiló izommal akarok szexelni!

2012. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező: az SP félék nekem se tetszenek, se a másik kis hogyishívják (Justin Bieber).


Viszont ezek az emo, vagy tudom is én milyen srácok: csinosak, van hajuk, helyesek. Szóval bejönnek. :D

Úgyhogy egyet tudok érteni.

2012. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
20-26 éves korukra a fiúknak már több eszük van, és jobb esetben nem így néznek ki. Persze vannak kivételek, sok sikert a megtalálásukhoz 20L
2012. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!