Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan viselkedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan viselkedtek a fiú barátotokkal és azzal a fiúval aki tetszik nektek? Mi a különbség köztük?

Figyelt kérdés
Nekünk fiúknak borzasztó nehéz eldöntenünk,hogy csak barátként tekintetek ránk,vagy többet is akartok.Tehát légyszives írjátok le,hogy hogyan beszéltek és viselkedtek a barátotokkal és azzal aki tetszik nektek.

2012. okt. 7. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos... nekem van egy nagyon közeli fiúbarátom :) Nagyon közvetlen vagyok vele, ugratom ha tehetem, poénkodok vele... szóval úgy bánok vele, mint egy velem egyneművel azaz barátnővel xD Ellentétbe ha tetszik valaki, akkor nem fogok úgy kezdeni nála, mint egy félőrült - ami a barátoknál, haveroknál megengedett. Tipp: figyeld a lány szemét, a hangsúlyát. Ha tetszel neki, akkor kicsit máshogy néz rád, kicsit másabb hangnemben beszél - tudtán kívül! Van, aki igyekszik minél átlagosabban viselkedni olyankor, (nem összetévesztendő a lekezeléssel)és picit bénázik is. de főleg amit a tekintetre és a hangnemre mondtam - tanulj meg olvasni belőle. Ha ráérzel, akkor hamar meg tudod majd állapítani. Vannak akik abból rájönnek, hogy egy pár másodperccel tovább néz rájuk az ember lánya... (mielőtt kérdeznéd, pszichológia plusz tapasztalat XD)

20/L

2012. okt. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és még hozzáfűzném: nekünk, lányoknak is okoztok ám dilemmát rendesen ;P
2012. okt. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dr.Martin ***** válasza:
Az első válaszolóval egyet értek, egy idő után ki alakul majd benned a rutin és tudni fogod, hogy na neki bejössz. Minden lány máshogy viselkedik..
2012. okt. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát...attól függ van amikor nagyon görcsösen tetszeni akarok, és pont emiatt nem vagyok közvetlen hanem erőltetett...és cikis....máskor meg hanyagolom mellette a fiúbarátom...ami nem szép
2012. okt. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kedves vagyok hozzá, ha elhív elmegyek vele erre, arra

ölelés puszi.. ilyenek vannak akkor nekem nem közömbös a fiú..

2012. okt. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam mindig úgy van, hogy nagyon közvetlen vagyok mindenkivel, már igazából első találkozástól kezdve, folyton mosolygok, poénkodok, kedves vagyok, érdeklődő, gyakran megérintem a beszélgető partnerem...stb

Ezeket persze nem tudatosan csinálom, de ez jön. És ha hívnak valahova, olyan személy, akivel jóban vagyok, mindig megyek, szóval ebből se lehet eldönteni.

Ha esetleg ilyen típussal találkozol, mint én, akkor bátran fogd meg a lány kezét, öleld meg, és ha úgy néz rád ilyenkor, hogy látod rajta, hogy olyan vágyakozva néz, akkor csókold meg nyugodtan.

Viszont ha olyan lányról van szó, aki visszahúzódóbb típus, akkor ha úgy viselkedik veled, mint amit írtam, hogy én olyan vagyok, na akkor minden bizonnyal bejössz neki ;)

2012. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!