Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felháborító sztem, szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felháborító sztem, szerintetek?

Figyelt kérdés

Szakítottam a volt pasimmal és tegnap kérte a bocsánatokat mobilon,már nem tudta mit hozzon fel,adott pillanatban azt is mondta,hogy sajnálja ha nem tudott kielégíteni,de nagyon fáradt volt stb....mikor meghallottam azt hittem elhajítom a telefonom. Fáradt volt,bakker,de két hónapon keresztül mind ezzel jött,hogy ő fáradt,pedig csak egy biztonsági őr egy üzletben!!!!


Vélemények ?


2012. okt. 7. 12:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, ha valaki a fáradtságra hivatkozik.Sajnos ebből nekem is volt már elegem.De volt olyan párom, aki 12/24-eket dolgozott és nem unatkozott munkában,hanem végig el volt foglalva vagy szellemileg,vagy fizikailag.A szexszel SOHA nem volt probléma,de sajnos ettől függetlenül nem volt jó a kapcsolatunk.Azóta tudom, hogy a fáradtság nem megoldás, pláne, hogy én is szoktam fáradt lenni,de érdekes módon a szexhez sosem voltam fáradt még!Inkább a kedvtelenség,vagy betegség az, ami a szexuális étvágyat elveszi!(stressz is...)
2012. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A fáradtság az nálam nem veszi el a vágyat... Max. kedvem nincs, de ha fáradt vagyok, akkor még mehet. :)
2012. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!