Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben, mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Belefáradtam a barátnőkeresésbe. Sehol sem találok olyan lányt, aki elfogadna ronda fiúként és valahogy én sem érzem, hogy találtam volna olyan lányt, aki a külsején túl jellemre is lenyűgözött volna. Mégsem jó egyedül, de közben már úgy utálok újra és újra is próbálkozni. Valahogy mindig csak a csalódás vagy elutasítás rész jön. Tanácstalan vagyok és nem is értem más fiúknak hogy sikerült rendes, normális barátnőt szerezniük. Csak nézem a párokat és irigylem őket és elszomorkodom, mert nekem nincs szerencsém a szerelemben. Lehet kártyáznom kéne? :D

2012. okt. 7. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Vegyél egy kutyát. Jól nyalnak :D
2012. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne add fel.

Annó nekem sem volt sok szerencsém ezzel, mindenkinek inkább csak barát voltam.

Aztán az egyetemen úgy kellett pár csajt levakarni magamról.

Szóval nem kell kártyázni, se kértségbe esni, csak türelem.

2012. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne add fel, csak legyél nyitott! Egyébként nem is kell próbálkozni csajoknál! Akinek kell, úgy is jönni fog! :)
2012. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább foglald el magad valami értelmes dologgal, és a barátnő meg majd tényleg jön, ha nem ezen fogsz majd görcsölni :)
2012. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudom milyen,ha a párkeresés nem akar összejönni.

Nekem is nehéz,bár én nem vagyok ronda,hanem kétszer is meggondolom hogy kivel ismerkedem.

Sok olyan kapcsolatot látni,hogy 1-2 levélváltás után találkoztak,nem ismerik meg igazán egymást,aztán jönnek a csalódások,nézeteltérések.Lehet hogy én vagyok válogatós,de

szerintem ez nem minden esetben rossz dolog.

Mindenhez idő kell,én azt tanácsolnám,h légy türelmes.

2012. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne add fel!:)Sokan vagyunk még így!Bár én nem tartom nőként rondának magam.Te se tartsd magad rondának!
2012. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!