Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátomnak barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátomnak barátnője van. Az ilyet hogy lehet sírás nélkül elfogadni? Nagyon szomorú, üres vagyok

Figyelt kérdés

már nagyon régóta tetszett,aztán jartam is vele, 2xer is,tavaly nyáron,meg idén.

nem is szakitottunk,csak vége. most egy elég csúnya lánnyal van. de nem tudom elviselni,úgy fáj....:(

esélyem sincs visszakapni?

ő 23fiú,én 16 lány


2012. okt. 7. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
kur/va nagy köztetek a korkülönbség.ebből sehogy nem lett volna normális kapcsolat.
2012. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Engedd el. Majd te is találsz olyat, aki szeret.

És osztom az előttem író véleményét.

Ebből nem lett volna semmi.

2012. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Eleve hogy jött ez neketek ösze ekkora korkülönbséggel... Meg mi az, hogy "egy elég csúnya lánnyal van"???? Aztán ahhoz neked meg mi közöd? Az ilyennek, mint te, rátenném a fejét a padkára.

Ostoba pcsa.

2012. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kowalsky meg a vega: ennyi csak

:D

2012. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szomszédom
2012. okt. 7. 17:51
 6/6 A kérdező kommentje:

örültem volna amúgy,ha nem ragadtok le a kornal

azert kösz a semmit

qqqq

2012. okt. 7. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!