Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz? (elsősorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz? (elsősorban fiúk válaszát várom)

Figyelt kérdés

Nem merem szex közbe levenni a pólóm, mert kiskoromban műtöttek, és ilyen heg van a hasamon! A barátommal 4 hónaposak múltunk. Ő 17 éves..szerintetek mit szólna hozzá?

Itt a kép rólam: [link]



2012. okt. 7. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, nyugodtan leveheted a pólód! :)
2012. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nincs bele gáz.. plusz egy köldök.. :)))))))
2012. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vészes! Miért nem tudja hogy műtöttek ? vagy mi? Nekem vakbélműtétem volt és 3 vágás van a hasamon...mégsem szégyellem :) Inkább storyzok róla amikor kérdezik :)


23/F

2012. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gáz nincs ezzel :) egyáltalán nem olyan vészes, nyugodtan vedd csak le. Ha fél méteres varrás lenne, az más kérdés, de ez semmi :) Nem hinném hogy zavarná a barátod, én legalábbis egy ilyen dolgok teljesen tolerálni tudnék. Ha Ő nem, akkor egy farok.

De azért szerencsés farok :) Nagyon szép barátnője van!

2012. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:) örülök hogy így gondoljátok!

De igen tudja a barátom hogy műtöttek..azt mondta őt nem zavarná szóval nyugodtan levehetném.Az utolsónak is köszönöm :)

2012. okt. 7. 17:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát én úgy nézek ki, mint akinek egy sorozatot lőttek a hasába és még fel is vágták... tele vagyok műtéti hegekkel! A barátom az első szexnél alaposan átvizsgálta az összeset, azóta nem téma. :) Nem zavarja, fantasztikus a szexuális életünk. A szexben egyetlen rossz dolog van: a gátlások! Tedd félre minden gátlásod, és vállald önmagad, engedd, hogy ő is úgy szeressen, ahogy vagy!
2012. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jól nézel ki, először nem is láttam a képen... engem nem zavarna

F17

2012. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre fel se tűnt a "bibi", csak miután jobban megnéztelek, de szerintem nem gáz. :)
2012. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek ..így már sokkal jobban érzem magam :))

nem félek megmutatni neki..:)

2012. okt. 7. 18:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon csinos szexi tested van. Senki sem tökéletes.

Ha valóban szeret nem fogja zavarni. Jól mutat így képen.

2012. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!