Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek meg egy lányért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek meg egy lányért?

Figyelt kérdés

olyanra gondolok hogy pl. szerenádot adni,verekedni.

és nyugodtan írjátok le hogy bevált.



2012. okt. 7. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

verekedni

mert senki se mer kiállni

karate...

törés és a gyerek sír

2012. okt. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
aki nő miatt verekszik az egy nagy marha... a nő hibája ha verekedni kell érte...
2012. okt. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerenádot adnék.Verekedni ez érdekes kérdés.Ha megtámadnak akkor bármikor.Ha bántják akkor is.ilyen oltógátasért nem.Azt fel se vesszük.
2012. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én a verkedést ugy gondoltam pl hogy meg kell védeni

1. voltam

2012. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én verset írtam a kedvesnek...igaz ekkor még nem tudta, h ő a kedves (már mint nekem). "Szép vers." A válasza ennyi volt, majd hogy van barátja. :D :S
2012. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi az hogy oltógátas?
2012. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felhívnám telefonon, érdeklődnék felé. Mást nem kap!
2012. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!