Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan normalizáljam a viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan normalizáljam a viszonyt az exemmel?

Figyelt kérdés
Nyáron a "bandánkhoz" csapódott egy lány a szomszédból. Kezdetben elhülyültünk amig egy nap kibökte hogy többet akar tőlem. Én megmondtam hogy bejön de rossz az időzítés mert épp vizsgára kellett tanulnom meg családi kötelezettségeim is voltak. Napi pár órát szakítottam rá és a körülményekhez mérten elvoltunk. Többször lefeküdtünk, és hajnalokig dumáltunk. Neki az volt a gáz a szituban hogy a pasiját hagyta ott miattam és állandóan jött utánunk így nyílt utcán nem tudtuk felvállalni a kapcsolatunkat. Ez eléggé rányomta a bélyegét a dolgokra. A vizsgámat letudtam és utána kedvében jártam. Pár napra rá közölte hogy nem tud tovább titkolózni hagyjuk egymást békén. Ez szép és jó is lett volna csak utána el kezdett bemocskolni a haverjaimnál hogy én csak kihasználtam meg nem viszonoztam az érzéseit stb. Rákérdeztem persze mindent tagadott.Azóta nem beszéltünk. Ennek már egy hónapja. Szerettem vele lenni és szeretném ha újra normalizálódna a kapcsolatunk. Persze nem szeretném ha "puncsolásnak" venné. Hogy kezdjek neki? Megmagyarázzam a dolgokat v. felesleges?

2012. okt. 8. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, inkább neki kéne kaparnia.
2012. okt. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 VVMMvvmm ***** válasza:
Mikor lett volna jó az időzítés? Miért szerettél vele lenni?Mi az a "puncsolás" ?Mit tagadott?(Mi az a minden?)És miért?Mi következik ebből? Viszonosztad az érzéseit?
2012. okt. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megbántottad, mert lef.stad annak ellenére h d.gtad.

Ha van esze, nem fog még egyszer szóba állni veled.

2012. okt. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!