Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért nem kezdeményeztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem kezdeményeztek, ha tetszik egy lány?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Félünk az újbóli csalódástól, vagy nem a mi kategóriánk.
2012. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kezdeményezünk.Csak elég kevesen merünk!Sokan kaptak elég fájdalmas visszautasítást.Pedig ha nem tetszik a srác.Egy bocsi de nem vagy az esetemmel is el lehetne intézni...
2012. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Nyomorultak vagyunk... xD Am ez elég fura kérdés... kb minden fiú más-más okból...
2012. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem veszítetek vele semmit mert ha valaki meg nem utasít el, akkor már nyert ügyetek van! :)
2012. okt. 9. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Te így gondolod igaz is :)

CSAK volt 1-2 olyan kemény visszautasítás is,hogy hajaj.

Inkább nem kérek belőle.Ez eléggé letudja rombolni ezeket dolgokat.

Na de ha igazán tetszik a csaj.Akkor mondom fa*om,és oda megyek :D

2012. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És honnan tudjuk, hogy nem utasít el, vagy nem csak félreértettük a jeleket? Erre Te válaszolj nőként!
2012. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az tény hogy vannak nagyon bunkó, beképzelt lányok, de nem mindenki ilyen, és sajnos nem mérik fel hogy kit, hogyan, és mennyire bántanak meg!
2012. okt. 9. 20:03
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 hmm... én úgy gondolom, most magamból indulok ki hogy meg vannak azok a jelek 2 fél között, amiből le lehet szűrni hogy tetszik-e a fiú vagy sem. Ez akár egy sejtelmes mosoly is lehet, vagy ha többször rád néz. Én lányként nem tudnék ennyire bunkó lenni, tehát én biztos hogy legalább egy beszélgetés erejéig megismerném az illetőt, ha már vette a fáradtságot és odajött hozzám :)
2012. okt. 9. 20:11
 9/10 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Most csak a saját nevemben válaszolok. Nagyon egyszerű a válasz: nem tudom megállapítani, hogy én is tetszem-e a lánynak vagy nem, és inkább nem kockáztatok.
2012. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert nem tudnék mit mondani és úgyis elutasítana. Úgyhogy inkább nem pocsékolom egymás idejét és a stressztől is megóvom magam.
2012. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!