Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik. Egy osztályba járunk 7. -esek vagyunk? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nekem napról napra elkezdett jobban bejönni a srác és a barátom volt olyan rendes hogy azt mondta neki csikizzen meg engem mert nagyon élvezem.Talán ez még 1-2 napig oké na de hogy hónapok óta ezt csinálja de semmi több..? ezt csinálja úgy naponta 5-10x és mivel nem akarom megbántani, úgy csinálok mint ha tényleg csikis lennék. De ilyenkor mit csináljak? Röhögjek mint egy idióta? Nekem ez mindig olyan kellemetlen és fárasztó.. Mit akar elérni? Én már kezdem nagyon unni de megbántani sem akarom hiszen nagyon tetszik és szeretem. Az egyik órán mellé ültettek és azóta ott ülök de egyszer nem szól hozzám. :/ Amikor találkozunk a szünetbe el kezd velem sétálni de meg se szólal.. vannak ezek a kínos csendes percek és megkérdezem pl: hogy vagy? ő és ő válaszol hogy kösz jól.. Na de ennyit beszéljünk? Abban a pillanatban nem jut eszembe semmi mert annyira szerelmes vagyok hogy teljesen leblokkolok és csak mindenféle hülyeségeket zagyválok össze vissza. Mit kérdezzek tőle? Mit mondjak neki? Mellesleg az egyik haverja azt mondta nekem hogy van csaja. nem tudom hogy szivatott e vagy tényleg igaz mert ezt gyakran megteszi velem..jajh nem tudom ez az egész helyzet annyira reménytelennek tűnik. Lehet csak jót szórakozik rajtam. Mit tehetnék?

2012. okt. 10. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Sz4rd le.. 7. ben.. minek? :D..

lesz még 100 sokkal jobb csávó is :D.. mekkora fos :D.. hozzád se szól.. de.. te szereted.. gratulálok xD.

mert megcsikizett? :O.. hát.. húha xD

2012. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem azért szeretem mert csikizett ! Már előtte is be jött hát nem olvastál?
2012. okt. 10. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!