Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajoknak bejön ha a pasijukna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak bejön ha a pasijuknak van kocsija és mindenfelé autózgat csak úgy hobbiból?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 14:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%

HÉn nem kocsira hajtok, de ha van az sem hátráltató tényező.

Szerintem fölösleges hülyeség csak úgy hobbiból autózgatni mondenfelé és pazarlás is. Észrevételeim szerint inkább kirakat majmok csinálják, h minél többen lássák őket.

Ha szeretsz csavarogni bicicajozz, ha meg ennyire szeretsz vezetni akkor taxizz szabadidődben. Kocsikázhatsz és még fizetnek is érte.

23L

2012. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Ha csak úgy hobbiból, cél nélkül autózgat és pazarolja a benzint, rongálja a környezetet? Nekem nem jön be.
2012. okt. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
48%
Marha sok olyan hobbi van ami pénzköltséges....nem teljesen mindegy, hogy miyen hobbira költi a saját pénzét?? Nem is tudom, hogy lehet ilyenen fenn akadni :D
2012. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudjátok ti mi a jó,cirkálni frankó dolog ha az ember nagyobb városban él,én éjszaka szeretek,főképp,szól a zene normál hangerőn nem ordítva mnit a feltűnési viszketegségben szenvedőknek,engem megnyugtat a vezetés,pláne ha tudom hogy nem munkába,munka ügyben teszem.
2012. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem számít, hogy van-e kocsija vagy sem. Ha lenne, akkor örülnék a kocsikázásnak, de akkor, ha lenne célja, tehát felfedeznénk kböző helyeket a városban, az országban. Csak autózni nekem borzalmasan unalmas lenne.
2012. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én is mindig másfelé megyek :) Taxizás azért nem jó mert akkor megmondják h merre menjek és nem én döntöm el, lehet aznap minden fuvar ugyan arra szólna.. Max olyan lehet h fölveszek 1-2 jó csajt a buszmegből és elviszem ha arra megy amerre én :D
2012. okt. 11. 14:59
 7/25 A kérdező kommentje:
Egyébként úgylátom h jó a csajok hozzáállása ezügyben :)
2012. okt. 11. 15:02
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

én is úgy gondolom,ahogy az egyik előttem szóló

semmi bajom azzal,ha a pasinak van autója,és szereti használni,úgy hogy mondjuk elmegyünk valamerre,beülünk a kocsikázás végén valahová,és megvacsorázunk,vagy elmegyünk kirándulni valahová,a kocsit meg addig leparkoljuk vhová...stb.


de ha csak úgy beülünk az autóba,és bolyongunk valamerre,aztán haza vezetünk,az nekem is borzasztó unalmas lenne,de szerintem nemcsak nekem

2012. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

közbe lehet jókat beszélgetni is ám ;)

azért a bolyongást én is csak egyedül vállalom be, mert tudom h utasként nem túlságosan élvezetes az autózás, meg egyedül nincs kedvem kiszállni sehol se nézelődni.


de volt már olyan h vki csak azért eljött velem hazáig h autózhasson aztán meg visszabuszozott a suliba :D

2012. okt. 11. 15:17
 10/25 anonim ***** válasza:

Igen, bejön nekik, de nem minden lánynak, mármint nem mindenki arra hajt.


Nekem volt autóm, ami elég komoly gép volt, igaz, hogy közúti forgalomban nem vehetett részt és előre kijelölt pályán kocsikáztam vele padlógázzal, de tapadtak a csajok akkor. Most viszont már nincs meg, bár így is bepróbálkozik néha 1-2 lány, de már közel nem olyan mint régen. Félreértés ne essék, nem igénylem ezt, csak észrevétel, van Párom, akit mindennél jobban szeretek.

2012. okt. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!