Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnyán megszivattak. Depis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Habibibubu10 kérdése:

Csúnyán megszivattak. Depis vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több srác is kikosarazott,amit még eltudtam fogadni,mert nálam is próbálkoztak,akiket nekem kellett lepattintanom sajnos,de ez most más volt.Volt egy srác,aki elkezdte nekem irogatni h milyen szép vagyok,meg minden és én nem is hittem neki.De kitartó volt,mondta h bizhatok benne stb. és lassan-lassan de elkezdtem megbízni benne.Elmondtam neki titkaimat,ő is nekem.Úgy volt talizunk,de erre valami ilyesmit írt h te ezt komolyan elhitted? h én talizni akarok veled? pici vagy és ronda!

Nem akartam elhinni,mondom neki h ez most komoly? mondta ja és jót röhögöt rajtam.Összetörte a szívemet...nem tudom mit tegyek


2012. okt. 12. 16:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
:(((
2012. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Heverd ki!A srácot meg könyveld el egy utolsó görénynek!
2012. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
egyszerűen csak sírok és filmet nézek és agyilag felfogtam h mi történt,de olyan hihetetlen...annyira szép volt minden,soha többé nem leszek képes bízni a fiukban
2012. okt. 12. 16:51
 4/28 anonim ***** válasza:
Én rendes srác vagyok, de nem kellenék neked, mert pici vagyok és ronda.
2012. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
3-as látom neked is volt egy szar élményed h ezt gondolt :((
2012. okt. 12. 16:53
 6/28 anonim ***** válasza:
52%
5-ös a 3-as az te vagy! XD
2012. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
3-as am ne mondd ezt! biztos találsz valakit aki majd szeret :))
2012. okt. 12. 16:54
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát elsősorban hülye vagy.

Másodrészt pedig tényleg. Hogy lehet a legszarabb szöveget elhinni hogy "hú de szép vagy"?! Ez annyira szar szöveg, és aki tényleg szeretne megismerni nem azzal jön folyton hogy szép vagy, sőt, nem fogja azt mondani hogy bízhatsz benne.

Szedd össze magad és legyél okosabb. Keress normális arcot, aki nem vág át. Ráadásul ne válogass annyira, mert iszonyat ritka az aki külsőre is és belsőre is tökéletes lenne számodra, és még téged is választ.


Nem akarlak elkeseríteni de ilyen a világ. Tanulj a hibáidból!


20/F

2012. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nem hinném, minden normális lány foglalt. Te viszont simán találhatsz normális pasit, ha nemcsak azt nézed, h néz ki.
2012. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
nem válogattam! mindenki közeledését boldogan fogadtam,akit lepattintottam azt úgy értem h rájöttem nem illünk össze és úgy. És nem csak ilyeneket mondott h húú de szép vagy,hanem mindefélét!! de tudod mit? igazad van! egy hülye kretén vagyok,az egész az én hibám.....
2012. okt. 12. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!