Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megújjazni, sexelni. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megújjazni, sexelni. Miért nem tanulnak meg a fiatalok helyesen írni, mielőtt nekiesnek a párjuknak?

Figyelt kérdés

Annyira ki tud borítani, amikor a kis 14-15 éves lánykák jönnek ide a "megújjazott a barátom, terhes vagyok?" típusú kérdéseikkel, aztán ha a válaszokban leoltják őket, hisztizni kezdenek, hogy ők igenis érettek a "sexre". A gyerekeknek a tanulás lenne a dolguk, először tanuljanak meg tisztességesen írni, aztán mehetnek szeretkezni.

Mások is vannak rajtam kívül, akik így látják?


2009. aug. 6. 15:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
16 vagyok, de szerintem is így van, sőt, nálam sokkal idősebbek is vannak ilyen értelmi szinten, és képzeld el, milyen gyerekük lesz a szerncsétleneknek... :S
2009. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%

ha nem is a tanuljon meg írni dolog de igen egyetértek, nem 14évesen kéne ilyen dolgokkal eltölteni az időt ami tény kellmes dolog, de sztem még akkor nincs ott az ideje. sajnos egyre korábban kezdik érzelmek és midnen nélkül ami miatt csak egy csuszakolás lesz az egész nem pedig egy olyan dolog ami érezmekkel megtűzve ezt sokszorosan felülmúlja.

persze nincs kifogásom az alkalmi partnerrel sem de nem 14évesen!

2009. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Igen, hogy válaszoljunk egy kérdésre ha még ki sem lehet rendesen olvasni. Mai világban már ez van, hamarabb kezdik a fiatalok, de ez ellen úgy sem tudsz mit tenni.
2009. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Mert azt hiszik, nagyon menő hogy ők 13 évesen szétQratják magukat, ááh istenem nem tudok erre mit mondani, egyszerűen nevetséges és szánalmas!!!
2009. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van,de ha a helyesírásról kezdenénk beszélni,hát véget nem érne,az tuti. Ilyen gyöngyszemeket látni: újjazni, ujjdonság, megfolytalak,lyáték(láttam!), veszünk ujjat..stb. Szóval ha ezen múlna,néhány embert be kéne zárni a helyesírása alapján..:)
2009. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvencem: töllem :D
2009. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik nap olvastam olyan kérdést amiben azvolt hogy beterhesedik.Nah ezen gondolkoztam egy ideig mi is akar lenni :D
2009. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én is olvastam azt a kérdést, az volt az a pont, amikor betelt nálam a pohár, ezért is írtam ki ezt :D
2009. aug. 6. 16:07
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

Engem meg az borít ki, hogy vannak olyan h*lyék akik, ilyen kérdést tesznek fel.

20/F

2009. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. És mindezt úgy teszik, hogy lövésük sincs a védekezésről, vagy arról, hogy mi bajuk lehet belőle. Szerintem azért írják ki ezeket a kérdéseket, mert csak utána gondolkoznak, hogy mit és hogy nem kellett volna megtenni. Vagy épp összeszedtek valami nemkívánatos betegséget és itt paráznak, hogy mi bajuk lehet. Aztán, ha azt a tanácsot kapják, hogy forduljanak orvoshoz, még némelyikük fel is van háborodva. Valami csodaszert várnak, ami vény nélkül kapható és pillanatok alatt hat...Mert ugye a következményeket már nem igazán van kedvük vállalni. Na én még ezen szoktam felháborodni.
2009. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!