Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan csajok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan csajok akiknek nem szép az arcuk de valamiért még is megfog bennük valami. (az arcukon) Ez miért van?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 20:28
 1/6 anonim válasza:
szimpatikus a viselkedése a személyisége.. én is így vagyok ezzel.. :D
2012. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem. Mert ma a buszon szembe ült velem egy csaj. És nem csinált semmit. Nem is hallottam beszélni :D
2012. okt. 12. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
mert nem úgy szép hogy mindenkinek tetszik hanem csak neked szép. ilyen mindenkivel előfordul. ezért lesz végül mindenkinek csaja/csávója
2012. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
+néhány apró mozdulatból a tudatalattid következtetni tud a személyiségére úgymond ítélkezik pár másodperc alatt és neked lehet ez tetszett meg.
2012. okt. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi :D
2012. okt. 12. 20:56
 6/6 A kérdező kommentje:

mert nem úgy szép hogy mindenkinek tetszik hanem csak neked szép. ilyen mindenkivel előfordul. ezért lesz végül mindenkinek csaja/csávója

20:48


Hát ezen a válaszon annyit gondolkodtam és mennyire igazad van. Erre eddig nem is gondoltam. Köszi :D

2012. okt. 13. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!