Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok van közöttetek is akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van közöttetek is akit nagyon izgat a meztelen fotózás gondolata?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki? Otthol vagy a természetben? Egyedül vagy a pároddal vagy a képen?

2012. okt. 13. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem, igen. otthon és egyedül.
2012. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy halom fotós keres aktra modellt, én is. :)
2012. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem csak az a fajta érdekel, ami a titokzatosságot, a szemérmességet jeleníti meg. Én is szeretnék ilyen modelleket találni, viszont egy jó fotósnak, akit ne adj isten még ismerek is, és bízom benne, szívesen állnék modellt is :) Sőt már készült is rólam egy olyan kép, ahol kb deréktól felfelé fotóztak, és nem volt rajtam semmi, de árnyékkal takartuk a mellem. 17/l
2012. okt. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18 alatt ez elvileg nemigazán nyerő történet. Akit érdekel privátban elküldöm az egyik ilyen sorozatom linkjét. :)
2012. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem izgat ez, meg csináltam is persze csak a párommal! Mi kimentünk nyáron a helyi erdő közepére és ott meztelenül fotózgatott engem, majd az egyiket meg is szerkesztette és nagyon jó lett! De senkinek nem küldöm el:) A többi normál képet meg le is töröltük nehogy visszaélés legyen belőle. 20/N
2012. okt. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, mert izgalmas lehet, meg nagyon kíváncsi lennék az eredményre, de sosem lesz hozzá elég önbizalmam.
2012. nov. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Táncos vagyok egy bárban (nem kell rosszra gondolni) ott van, hogy akartan akaratlan előveszik a telefonjukat és fotózgatnak. Nem vagyok meztelen, de elég sokat sejtető ruhában vagyok és elég rossz belegondolni, hogy vadidegen emberek telefonján vagyok,profi beállítás nélkül. Persze, amikor elkezdtem ott dolgozni, vállaltam ezt is, szóval ez olyan, mint mikor egy híres ember vinnyog, hogy fotózzák, vállalta amikor nem hegesztőnek ment...nem is ez a lényeg, csak úgy mondom, én nem örülök, hogy "fotóznak". De a munkám előtt sem szerettem, érdekes tudom, de így van.
2012. dec. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy egy ilyen bárban nem tilos fotózni.
2012. dec. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem tilos. Itt nálunk nem.
2012. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ó, én már csomó ilyen képet csináltam magamról otthon. Tényleg nagyon izgató.. :) A pasimnak is küldök néha egyet-egyet. Díjazni szokta :D De am benne lennék simán abban is, h a pasim fotózzon, v vki akiben megbízom. Sőt, az még jobban izgatna, ha vki kettőnket fotózna, miközben a pasimmal mindketten meztelenek vagyunk

18/L

2013. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!