Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 12 eves lany lehet leszbi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 12 eves lany lehet leszbi? Mik ra a jelek? Egydzeuen rettegek hogy azza valok mert nem akarok ; ( ( van hogy nem tudok emiatt aludni valaki segitsen! ; (

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
De miért érzed hogy leszbi leszel?
2012. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem 12 éves lány nem lehet leszbi, csak egy 13 éves, még van pár jó hónapod.
2012. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak rettegek de volt mar kapcsolatom voltam szerelmes fiuba es nem is akarok ezen valtoztatni felek de nem ertem meg magamsem miert felek egy olyan dologert amire nincs okom ;( zavart vagyok nagyon
2012. okt. 13. 21:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! 12 éves vagy, tehát még részben gyerek. Ha te magad sem tudod, hogy mik rá a jelek, akkor miért merült fel benned, hogy te esetleg az lennél? Ennyi idősen a lányok megnézik egymást (hasonlítási célból), kíváncsiak a saját nemükre is. (Ezt olvastam valahol.) Egyébként egy jel: sokszor képzeled azt, hogy egy lánnyal csókolózol/esetleg tovább is mentek. De mivel 12 éves vagy, nem hiszem, abban sem vagyok biztos, hogy tisztában vagy a dolgokkal.:)
2012. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
De ha voltál fiúval, és szerelmes is voltál belé, akkor nem lehetsz lezbikus. Teljesen felesleges ezen görcsölnöd. Persze, oké biszex attól lehetsz (mindkét nem iránt érdeklődsz), de ha nem érzel vágyat a lányok iránt, akkor nem vagy az!!
2012. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket!
2012. okt. 13. 21:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem most csak az, hogy sok időt töltesz lányokkal (mármint többet, mint fiúkkal) és ez tetszik neked. De ne aggódj, eljön majd az az idő, amikor elkezdesz érdeklődni a fiúk után, meg ők is irántad, akkor lesz majd csak jó a dolog! ;) Szia
2012. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod emiatt ennyire, mert a leszbiség nem egy betegség, és 12 évesen még változhat is. ;) 18/L
2012. okt. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ezen ráérsz még gondolkodni aranyom! Inkább figyelj jobban nyelvtan órán! ;)
2012. nov. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 metal maci válasza:
en is 12 eves vagyok 2 honap mulva 13 es neha foleg mostanaba kcsit vonzodok a lanyokhoz oedig halalosan szerelmes vagyok egy fiuba akkor ez most nem akkarok leszbikus lenni mondjuk mostanaba nagyon erzekeny vagyok akkor most az vagyok??? segitsetek!!
2013. márc. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!