Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszolnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak?

Figyelt kérdés

Regisztráltam egy társkeresőre, de fénykép nélkül. Amikor küldök fényképet, ez általában az első, második levél, azután ritkán kapok választ. Nem vagyok se csúnya, se kövér, olyan átlagos, sőt élőben kapok bókokat, vannak, akik össze akarnak jönni velem. Tudom, személyesen minden más, kisugárzás, stb. kedves is vagyok mindenkivel.

Nem értem. Olyan is volt már, aki azt írta, hogy akarok-e vele ezek után ismerkedni, mert szerinte én nem szeretnék vele, mert ő olyan lúzer.

Mibe kerülne? Miért nem válaszolnak, ha nem tetszem nekik, de akkor nyugodtan írhatnának egy elutasító levelet, hogy bocs, nem vagy az esetem?



2012. okt. 14. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
bunkók, nem akarnak megbántani, elfelejtettek...
2012. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!