Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK tőletek kérdezem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK tőletek kérdezem: milyen gyakran büdös a lábatok, és általában mitől? (magassarkútól, harisnyától, edzéstől stb) És találkoztatok már olyannal akit ez izgat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Lol, beteg vagy.
2012. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nap végére szagosmüge lesz belőle. és szimplán zokni+cipő meg egész napos járkálás.. és NEM
2012. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha megizzad és nem szellőzik. pl tesiórán ha nem veszek fel zoknit és a árt cipőbe beleizzad...XD
2012. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem legjobban balerinacipőbe izzad bele, és hát elég büdös...:( barátommal szoktunk ezen nevetni, de szerencsére nem ez izgatja őt
2012. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

óó b*zd meg nem unod még? -.-"

hetente raksz fel ilyen témájú kérdést szerezz az út széléről egy csajt és szagolgasd annak a lábát ha ennyire izgat téged -.-"

2012. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sajnos elég gyakran, mert egyébként is izzadós vagyok, meg minden nap van tesi óránk, ahol elég sokat futunk...meg nagyon sokat kell gyalogolnom is. és hálistennek nem...

15L

2013. szept. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja és nálam az is közrejátszik, hogy csak zárt cipőket hordok, és ilyenkor, ősszel van, hogy 2 zoknit veszek fel, vagy egyet, ami nagyon vastag, mert nagyon fázós vagyok és reggel 6 körül, amikor elindulok itthonról, elég hideg szokott lenni, délutánra meg meleg lesz és beleizzad a lábam.. (utolsó voltam)
2013. szept. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!