Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá facebookon valakire akit nem is ismerek csak látásból? (lent tovább)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok pár nap múlva 16 és még nem volt barátnőm.smároltam már nem vagyok csúnya nálam sokkal csúnyábbaknak is van barátnője vagy volt már...igazábl mostanában nagyon sokan ismerkednek facebookon teljesen ismeretlenekkel illetve akiket csak halásból látásból vagy csak képek alapján ismernek. és gyakran később össze is jönnek.Én sosem használtam ilyenre a facebookot mert féltem a reakcióktól de gondoltam most megpróbálom nagy baj nem lehet belőle.Mondjuk egy egyel alattam járó lányra hogyan írjak rá.nem beszéltünk soha köszönő viszonyban sem vagyunk csak bejelöltem és visszajelölt de az sem biztos hogy azért mert megismert vagy valami mert rohadt sok ismerőse van szóval valószínűleg mindenkit visszajelöl.Hogy kezdjem a beszélgetést ? egyéb tippek?
2012. okt. 15. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
irj rá hogy van e kedve ismerkedni, beszélgetni. Mindenképp ezzel kell kezdeni.
2012. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hmmm. Mostanában próbáltam fejlesztgetni a levelezési tapasztalatom, tudásomat. És úgy látom a legjobb ha valami ilyesmit írnál: Szia/hali hablabla vagyok, 1 osztállyal vagyok feletted az x iskolában hablabla. És akkor valami olyan szöveg, ami, hát nem is tudom, pl.: lesz diák nap akkor arról valamit. Persze azért ne 2 oldalas levelet írj, mert annak semmi értelme.


Ezeket kb pár sorban foglald össze aztán annyi. De igazából elég ha csak köszönsz is, hogy szia én vagyok x a 16/b-ből

2012. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És aztán tedd hozzá amit az első mondott
2012. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk egy szia, hogy vagy megteszi.
2012. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
csá matyi vok és nagy a mátyásom. bébi jó a bébid
2012. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bogee123 ***** válasza:

Lány létemre mondom, tapasztalatból.

Ha rámír egy tök ismeretlen csávó, rögtön arra gondolok, hogy akar tőlem valamit. A végén sokszor így sül el, de lehet hogy csak én vagyok így vele.. Tetszik neked a csaj? :)

2012. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!