Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátok kitalálták, menjünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok kitalálták, menjünk el wellnesbe, most itt vagyunk Németországban, megtudtam, itt minden full nudi ilyen helyeken, nem ciki, ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Nem kicsit szégyenlős vagyok, és eléggé aggaszt a gondolat, hogy fiúk is meztelenül láthatnak.

Ti elmennétek, vagy voltatok már így?


22L


2012. okt. 16. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Full nudi? Nem csak a szauna bent? Oda is lehet vinni be lepedőt... Én mennék, de ez a Te döntésed.
2012. okt. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Basszus, ezt ne tőlünk kérdezd. A saját tested felett csak a saját gondolataid rendelkezzenek már:D

Én fiú vagyok, szóval engem nem zavar, ha áll a rudim és mutogatom, de lányoknál nem tudom ez a nudizás hogy működik.

2012. okt. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vállad be, egyszer élsz ! Ráadásul Németországban vagy az égvilágon senki nem ismer és kellemetleneül sem kell érezned magad mivel nem fogsz kitűnni :)
2012. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
fiú vagyok ,de nem tom nekem kissé kínos lenne fogalmam sincs miért talán így neveltek passz szóval én nem biztos ,h be vállalnám..Viszont élvezném a felhozatalt..:):)
2012. okt. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Barátok?Fiúk?

He-he!

Én is megnéznék egy 22 éves lányt meztelenül......

Amúgy nem MINDEN full nudi.

Még a szaunába is lehet rajtad egy törölköző.

2012. okt. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem igaz, mert nem minden wellness nudis.

Keressetek olyant.

2012. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A hely, ami ki lett nézve, annak a szauna részlege nudi. Én szeretek szaunázni, de az egész akkor is furi, mert még ilyen nem volt...
2012. okt. 16. 12:06
 8/11 anonim ***** válasza:
gondolom attól, hogy nudista a hely, attól még be lehet menni fürdőruhában. én biztos bemennék bikiniben, max kinéznek. Vagy ki van rakva egy fürdőruhát viselni tilos tábla?:P
2012. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyugati országokban ilyen részekre nem lehet bemenni ruhában. Vagy elfogadod a szabályokat, vagy nem szaunázol. Kapsz lepedőt, amit magad alá teríthetsz.
2012. okt. 16. 12:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2012. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!