Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem ide tartozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem ide tartozik a kérdés, de nem tudtam kategorizálni. Sok befolyásos és híres ismerősöm van. Ez miért baj?

Figyelt kérdés
Kisvárosban élek. Gazdag családból származom, de ezt nem mutatom soha. Így nem is úgy vagyok elkönyvelve, mint egy gazdag lány, ami egyáltalán nem zavar, sőt... A probléma az, hogy sok a híres barátom, ismerősöm és sok helyre is hivatalos vagyok. Gálákra, különféle bulikra és eseményekre. Sokat utazom. Persze képek is készülnek, látják az emberek, hogy milyen társaságban mozgok és több felől is hallottam már egyfajta háborgást, hogy mit keresek én köztük, stb. Ez kicsit zavar. Mit lehetne tenni ez ellen? Ignoráljam? 21N.

2012. okt. 16. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Féltékenyek, ennyi, nem tűnsz lekezelőnek, meg fellegek felett járónak, szal szerintem csak maradj ilyen amiylen vagy, a rosszindulatú megjegyzésekkel ne foglalkozz, nem benned van hiba (bár nem simerlek:D)
2012. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Légy kedves, közvetlen, és ne törődj azokkal akik kritizálnak. Ha jogosnak találsz valamilyen kritikát, gondold át, a többit meg el a füled mellett.

Én már átéltem ezt, és polarizálódtak a barátaim.

A jók megmaradtak, a többi felejtős. Érdekes, hogy a kevésbé tehetős lányok közül is és a jobb módúakból is maradt barát.

2012. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Alapvetően nagyon kedves és közvetlen ember vagyok. Túlnyomórészt szeretnek is. Szót értek egy gyerekkel is, de egy 80 évessel is. Ez az erősségem. Azt hiszem mégis csak az irigység lesz az. Nem szeretem ezt a szót, mert én nem voltam még soha irigy és abból indulok ki mindig, hogy más sem az. :)
2012. okt. 16. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!