Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú azért nem mer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azért nem mer kezdeményezni lányoknál, mert csúnya és emiatt kisebbségi komplexusa is van, akkor hogyan tudná mégis beengedni életébe a lányokat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 19:46
 1/6 József a zerge ***** válasza:
100%
5 sör és egy szál zöld
2012. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mirror06 ***** válasza:

Úgy, hogy megnyílik. Keress valami hobbit, amibe megtalálod önmagad.

Ráadásul semmi nem fog az öledbe hullani. Próbálj meg közeledni feléjük. Idővel egyre jobban fog menni.

2012. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy kezdtem, hogy kiépítettem egy viszonylag elfogadható testet. (181 cm, 104 kiló, széles váll-hát, nagy kar, kényelmes sörpocak) Ez teljesen jó, mert élből van kihez/miz9hez odabújni. Aztán megszólalás. vigyél be egy vodkasört, utána egy fél csomag mentost. későbbiekben nem lesz már rá szükséged (lesz tapasztalat). kiépítesz magadban egy férfias referenciát amit bármikor fogsz tudni használni (mint a biciklizés, nem felejted el). 19/f
2012. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csúnya vagy (és mások is ezt mondják, nemcsak te gondolod), akkor jobb is, ha nem kezdeményezel lányoknál, mert csak megaláznak, és elveszik a maradék önbizalmadat is.
2012. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj.... ANNNNNNYIRA kivagyok ha egy F I Ú csúnyának mondja magát. DEHOGY VAGY CSÚNYA! ( egyébként ha neaggyisten tényleg csúnya lennél - amire nem látok túl sok esélyt ;) - akkor is az a legrosszabb amit magad ellen tehetsz hogy csúnyának gondolod magad! ) A lányok látják hogy kinek mennyi önbizalma van. és a lányok azokat szeretik akikben leglább egy pici önbizalma van. ameddig nincs, addig 0,0000000000001% az esélyed! Próbáld meg úgy nézni magadat hogy NEM csúnya hanem különböző vagy! ugyanolyan ember mint ő vagy ő! Merj mosolyogni, kicsit nagyszájúskodni. Próbálj meg picit olyan lenni mint a "vagány" fiúk! DE NE ÉLJ AZ ÁRNYÉKUKBAN! Hidd el hogy úgyis lessz valaki aki úgy fog imádni ahogy vagy! Nem vagy te csúnya! DEHOGY! ebben biztos vagyok pedig nem ismerlek! Hagyd hogy a lányok nézzenek! Külgy nekik bókokat, segíts nekik és mosolyogj rájuk annyit amennyit csak tudsz! SOK SZERENCSÉT! ;)
2012. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zoé, sajnos sokan vagyunk olyanok, akik egyetlen lánynak se tetszünk, sztem mi joggal nevezhetjük magunkat csúnyának. Egy ilyen csúnya srác hiába gondolja magáról, h ő egy szívdöglesztő Casanova, annyit ér csak el vele, h még jobban ki fogja röhögni mindenki.
2012. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!