Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatok meg jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanulhatok meg jól sztriptízelni?

Figyelt kérdés

Tudtok nekem videókat küldeni, ahol jók a zenék és jó a tánc is? Ilyesmire gondolok:

http://www.youtube.com/watch?v=VCLxJd1d84s

Profi videók kellenének, amiből TÉNYLEG tudok tanulni. És nem rúdtáncos, mert otthon nincs a szobában rúd, nyilvánosan meg nem akarok táncolni, csak otthon a páromnak, és sajna elég kicsi a szobája, úgyhogy túl sok lehetőség nincsnen, olyan mozdulatok kellenének, amit ágyon vagy széken elő lehet adni.



2012. okt. 16. 22:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
alpári: faragatlan, közönséges, durva
2012. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

És ha úgyse előttem mutatnád be, miért kéne h elmondjam h más előtt hogyan csináld? :D

majd ha az én barátnőmnek is ad vki tanácsot h hogyan izgasson fel engem rettenetesen :)

2012. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ha nem használod rendeltetésszerűen az oldalt, akár le is regisztrálhatsz! Itt az a lényeg, hogy beírom a kérdést, és a tagok VÁLASZOLNAK rá! Ha te erre nem vagy képes, akkor tűnj el innen. De senki nem kíváncsi az idióta kommentjeidre. Amúgy meg tudom mit jelent az, hogy alpári, és egyáltalán nem voltam az.
2012. okt. 18. 07:41
 14/18 Hole Hunter ***** válasza:
34%
Valóban...és én vagyok a gyökér :) ...gratula...
2012. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

most már csak azt nem tudni, kinek írtad h "tűnj el innen", mert ketten is bohóckodtunk itt, sőt talán többen is. melyikre lettél pipa? :) csak nem rám? :O


attól ha vki a te kérdéseidre nem válaszol normálisan, más kérdésre még válaszolhat, szóval ezért ne ítélj el olyanokat akiket nem is ismersz :)

2012. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
47%

en csaj vagyok, mindig razom a pasimnak a seggem igy ide-oda, meg odatolom a fenekem tangában, p*csagatyában,imádja :$

de ha nem akarunk semmit, max seggezek neki meg kis pucsitas :)

ágyon pl jol lehet csípőt mozgatni seggel egyutt

17/L

2012. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
2015. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17. Igen, valószínű 2012. októbere óta a következő, vagy második, harmadik következő párjának ez jó lesz. az azutániaknak majd megint fog kérdést megtenni, hátha "normális" válaszokat kap.
2015. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!