Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van a terhességre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van a terhességre? 5 napja késik.

Figyelt kérdés

Már 5 napja késik,augusztus 3.-ra vártam a mensimet.Ebben a hónapban peteérés környéken voltam együtt a barátommal kétszer.Bevallom egy pcit ittunk,de mindkét esetben védekeztünk gumival,a barátom nem ment el.Aztán a várt menstruációm előtt egy héttel voltunk nyaralni,ekkor 5 alkalommal voltunk együtt.Mindig védekezünk gumival és semmi baj nem volt.Nem szakadt ki,nem csúszott le..Ebből az 5 alkalomból a barátom 3x ment el a gumiba.Petting során nem észleltük,hogy netán spermás kézzel ért volna hozzám..Egy párszor együtt zuhanyoztunk,de vigyáztunk,hogy ne legyen baj(még enyhe merevedése volt a barátomnak.)

A múlt héten ugyanúgy,mint mensi előtt érzékenyek voltak a mellbimbóim,meg voltak dagadva a melleim,de sehol semmi.Már nagyon félek:S Igaz júniusban 8.-án jött meg,júliusban meg aktív túrázás miatt jött meg hamarabb,tehát júl.3-án.De nagyon izgulok,lehet baj?Mennyi az esélye,hogy akár a petting során HA került belém sprema az bajt okozzon?Mit gondoltok?kérlek írjatok,mert nagyon félek!!

Hnap,ha nem jön meg tesztelek...írjatok légyszives,tudom sok ilyen volt már,de nekem fontos lenne!!

16/l


2009. aug. 7. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nem ment el benned gumi nélkül akkor semmi esélye a terhességnek. Ez ilyen egyszerű
2009. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval.Egyébként fiatal vagy,lehet h a hormonjaid "szórakoznak".Mindenesetre egy teszt nem árthat.
2009. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nagyon remélem,mert tényleg mindig védekzünk.Csak már anyum tudja,hogy késik és természetesen félt..de ettől mégjobban elkezdek parázni:S
2009. aug. 7. 18:51
 4/15 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy baj lenne, de a biztonság kedvéért vegyetek egy tesztet
2009. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
már vettem egyet,ami 10 napos terhességet kimutat..hnapig várok,de nagyon félek:S
2009. aug. 7. 22:43
 6/15 anonim ***** válasza:
naaa, nyugi, az idegességtől csak rosszabb lesz, amúgy az idegesség is közre játszhat, tudom könnyű mondani, én is ugyanilyen ideges lennék a helyedben, de próbálj megnyugodni, és sok sikert :)
2009. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

igyekszem megnyugodni,de nem könnyű:S

de ugye nem lehet baj?

2009. aug. 7. 23:01
 8/15 anonim ***** válasza:
nem hinném, hidd el az idegeskedés és is közrejátszik
2009. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

hát remélem.

ma megcsináltam reggel a tesztet...de nem jelent meg egyből az ellenőrzőcsík..annyira ideges voltam,hogy remegett a kezem és sztem a vizelet nem jó helyre ment v vmi:$ de 6 perc után már volt ellenőrzőcsík,a tesztablakban semmi..h negatív lett...de nem hiszem,hogy így érvényes lenne:S

2009. aug. 8. 20:03
 10/15 anonim ***** válasza:

túl idegeled magad, nyugodj meg, és utána kezdj bele mindenbe, mindenféle képpen menj el nőgyógyászhoz, az a legbiztosabb, tapintásra meg tudja mondani hogy terves vagy-e, bár kétlem, ha vigyáztatok, akkor nem hinném

csak nyugodj meg, az idegeskedésnek semmi értelme, saját magad teszed tönkre, hidd el, emiatt is késhet a havi, és ahogy egy másik kérdésedben is olvastam, a felfázás is rásegíthet, sok sikert kívánok neked :)

2009. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!